הטרנדים החמים של סתיו וחורף 2017-2018

לאחרונה התקיים שבוע אופנה בפריז, לונדון, ניו-יורק, טוקיו ובערים אחרות בעולם שבישר לכולנו על הטרנדים החמים של סתיו וחורף 2017-2018. אירועים אלה כבר מזמן לא מגבילים את עצמם להכתבת הטרנדים בתחום לבוש בלבד. חשוב לשים לב גם לטרנדים של איפור. גם כאן נקבעות מגמות ברורות וחזקות לעונה חדשה, ויש כאלה שממשיכות אתנו מהעונות הקודמות ויש גם חדשות ומפתיעות ממש.

לא מושלם, אבל לא נורא

נכון, לפעמים כשאת מורחת אייליינר ומגלה שהקו קצת עבה מדי או נמצא במרחק מה מקו הריסים, את מתעצבנת ומוחקת או מנסה לתקן את גודל האסון? יש לנו חדשות – החורף את יכולה להפסיק. שני טרנדים הכי פופולריים בכל הנוגע לאייליינר זה קו עבה בהגזמה וקו שפשוט מרוחק מהריסים, כמעט לאמצע העפעף. הטרנד השני, חשוב לנו לציין, הוא לא לבעלי לב חלש, אבל את לגמרי מוזמנת לנסות.

אפשר לומר שבאופן כללי, מראה “לא מושלם” תופס יותר ויותר מקום במגזינים ובתצוגות האופנה. ואם כבר מדברים על הלא מושלם, אי אפשר לא להזכיר את “המוגזם”. כן, אנחנו מדברות על ריסים מלאכותיים להשלמת המראה. אם בא לך להדגיש את העיניים, פשוט לכי על זה. זה חורפי, זה חם וזה נראה נהדר עם צבעים כמו אדום או בורדו, שכידוע הולכים לככב בעונה הקרה השנה.

איפור חורף

מרימות לגבה

כבר כמה שנים אנחנו מרגישות שלעשות גבות – זה מיותר. גבות עבות, מבולגנות שהיו באופנה מפנות את מקומן לגבות מעוצבות בקפידה ומסורקות ע”י מברשת גבות עדינה. אם את אמיצה, את יכולה אפילו להבהיר את הגבות ולקרב אותן כמה שיותר לגוון העור. מצד אחד קצת קשה להתרגל לזה, מצד שני – אם יש טרנד, למה לא לנסות אותו? אגב, אולי לא חייבים להבהיר. נסי תחילה לעבור על הגבות עם ביוטי-בלנדר ומייק-אפ, כדי להעניק להן מראה אחיד יותר עם שאר הפנים. ואם זה נראה לך – לכי על ההבהרה. רק תזכרי! לא מבהירים גבות עם הצבע לשיער, יש לזה טיפולים מיוeחדים בסלוני יופי.

יש לך שיער מגניב

טרנד נוסף קשור דווקא לשיער והוא נקרא Cool girl hair. בא לך להיראות מגניבה? אל תשתמשי במברשת שיער. בשביל זה יש אצבעות. סדרי את השיער בצורה קצת מרושלת, קצת לא סימטרית, הרי כבר דיברנו ש”לא מושלם” עכשיו באופנה. חוץ מזה, תזכרי שכאשר את מסתרקת, המברשת שלך מפזרת על השיער שומן מהקרקפת מה שגורם לו לאבד ברק. אז אף על פי שמברשת לשיער זה אביזר חובה, לא צריך להגזים אתו. את לא רפונזל.

נחזור רגע לעיניים. צלליות ואייליינרים בצבעים עזים, בסגנון שנות ה-80 עושות את דרכן לשגע אותנו ולגרום לנו לנסות דברים פשוט מטורפים. בין אם מדובר באייליינר כחול מטושטש סביב העין או צללית גיאומטרית בגווני אדמה – הכול הולך. כמה שיותר נועז, יותר טוב. החורף הזה לוקח אותנו מצבי קיצון – או שמדובר באיפור מוגזם או בפנים כמעט ערומות, בצבע ניוד עדין. אין באמצע. הפלטות הצלליות של Coastal Scents, למשל, מושלמות לניסויי איפור כאלה, יש בהן הכול מהכול.

50 גוונים של ורוד

אמרנו ניוד ואנחנו מסייגות. מראה “ללא איפור” זה בדרך כלל איפור מוקפד מאד עם בחירת גוונים מדויקת ושילוב עדין של מספר גוונים של אותו צבע בסיסי. למשל ורוד. לא מעט מעצבים, כגון סימון רושה או אלטוזרה, בחרו לאפר את הדוגמניות שלהם בגווני פסטל, שגרמו להם להסמיק בוורוד עדין בעיניים, בשפתיים ובעצמות הלחיים. נשמע כמו משהו מאד מונוטוני, כאשר בפועל צבע אחד על חלקים שונים של הפנים שלנו נראה בכל פעם קצת אחרת וזה יוצר התאמה מושלמת והדגשה מדויקת. גם השפתונים הוורודים חוזרים עכשיו לאופנה, בטח כבר שמתם לב.