מברשות שפתיים – מברשות איפור

בכל בוקר, את מקדישה דקות ספורות ואף יותר מכך כדי להתאפר ולהביא את עור פנייך אל המראה האסתטי שאותו את אוהבת להציג כלפי חוץ.

תהליך איפור זה מחזיק בדרך כלל מהרגע בו יישמת אותו בבוקר ועד שאת הולכת לישון בלילה, מה שאף דורש ממך לנקות את האיפור לפני השינה.

מריחת אודם, שפתון או ליפסטיק, כל אחת איך שהיא קוראת לזה, היא דווקא פעולה שאת מבצעת עוד כמה פעמים ביום, וכדי שתוכלי לעשות זאת בצורה אפקטיבית ומדויקת פעם אחר פעם, את רוצה להצטייד במספר מברשות איפור המיועדות לשפתיים, ובהיבט זה אפשר למנות שלושה סוגים של מברשות שפתיים:

  • מברשת מחודדת – מברשות איפור ייעודיות לשפתיים בעלות קצה מחודד (נקראות גם משולשות בגלל תצורת הראש המשולש)
  •   מברשת מעוגלת – בעלת ראש עם קצוות מעוגלים ומעודנים, דומה למברשת עפרון-
  •   מברשת מרובעת – בעלת ראש עם קצוות מחודדים בתצורה מרובעת

מברשות איפורמברשות איפור לשפתיים – מהי התצורה המתאימה לך ביותר?

האינסטינקט אומר שמברשת מחודדת היא המברשת הטובה ביותר, שכן הקצה המחודד מאפשר להשיג את רמת הדיוק הגבוהה ביותר, ואכן יש בכך מן האמת, אם כי בפועל ישנם יתרונות וחסרונות לכל תצורה מבין השלוש, וככל שתרכשי יותר מקצועיות ומיומנות, כך תוכלי למצוא את המברשת המתאימה לך, המברשת שבאמצעותה תוכלי ליהנות מכל היתרונות – ממש כמו עם מברשת שיער.

מברשות איפור בכלל הן מברשות שמגיעות בתצורות שונות, עם שיער בעל תכונות שונות, וכל מברשת מספקת חוויית שימוש שונה. הדברים דומים גם במקרה של מברשות שפתיים.

מברשת בעלת ראש משולש/ מחודדת

מברשות איפור ייעודיות לשפתיים צריכות לספק לכם את היכולת לשרטט קווים דקיקים בצורה מדוייקת, והן אמורות לאפשר לכם למלא את פני שטח השפתיים בצורה קלה, נוחה ובעיקר אחידה.

מברשת מחודדת – כמו אלו של המותג Coastal Scents – אכן מאפשרת לך לשרטט קווים דקיקים ומדוייקים, לשרטט את קווי המתאר של השפתיים בצורה מדוייקת, אך היא לוקה דווקא בהיבט של יכולת יצירת מילוי אחיד של פני שטח השפתיים.

מברשות איפור מחודדות מחייבות חזרה הלוך ושוב על פני השטח עד להשגת מילוי מלא, מה שמסתיים בדרך כלל במרקם לא אחיד, ובמידה והמברשת שחוקה, גם בסימנים ברורים לעין.

מברשת בעלת ראש מעוגל

מברשת מעוגלת לא מספקת לך לכאורה את היכולת לשרטט קווים דקיקים ומדוייקים, אלא שאם את מעדיפה דווקא מברשות איפור מעוגלות לשפתיים, תוכלי לרכוש את המיומנות הנדרשת שתאפשר לך להשיג את רמת הדיוק הנדרשת גם באמצעות עוצמת הלחיצה של המברשת על פני השפתיים.

ככל שתפעילי לחץ קל יותר על פני השטח, כך יקטן שטח המגע של המברשת עם השפתיים, ויתאפשר לך לשרטט קווים דקיקים ומדוייקים יותר.

מברשות איפור עגולות מספקות יכולת מילוי טובה יחסית, לבטח טובה יותר מאשר מברשת מחודדת. מברשות מעוגלות מהסוג הזה תוכלי למצוא תחת המותג Real Techniques.

מברשות איפור

מברשת בעלת ראש מרובע

לבסוף, מברשת מרובעת שעל פניה נראית כמו המברשת הכי לא מתאימה למשימה, אך בפועל עשויה להיות המברשת הנוחה לך ביותר.

מברשות איפור מרובעות מספקות למעשה את כל הצרכים הנדרשים ממברשות שפתיים.

באמצעות פינות המברשת ניתן לייצר את היתרון של המברשת המחודדת ליצירת קווים מדויקים ודקיקים, ובאמצעות שטח הפנים המיושר של המברשת ניתן לייצר את היתרון של מילוי מהיר, קל, נוח ואחיד של שטח פני השפתיים.

כמובן שהיכולת להשיג את התוצאות הנדרשות עם מברשות איפור מרובעות, דורשת מיומנות מסויימות שאותה ניתן לרכוש לאורך שימוש תדיר ולאורך זמן, אך מרגע שרכשת את המיומנות הנדרשת, דווקא מברשת זו עשויה להיות הטובה והמתאימה ביותר עבורך.

בקרי באתר שלנו תתחדשי במברשת מדליקה שלנו! או חזרה לדף הבית כדי להתרשם מהמבצעים וההמלצות של touchup

מברשת לשפתיים
מברשת לשפתיים