מעגל ריסים – אפשרויות שימוש

מותניים צרים, עיניים גדולות וריסים עגולים, אלו הם שלושת סממני היופי הקלאסים, שעליהם מבוססות כל דמויות הנסיכות והפיות מהאגדות, ועל אף שמדובר בדמויות לילדים קטנים, דמויות אלה מספקות לנו את מודל היופי האולטימטיבי.

את העיניים שלך לא תוכלי לשנות ובדרך כלל גם אין צורך בכך, את המותניים תוכלי להצר עם המאמץ כנדרש אם כי גם במקרה הזה הצורך בכך הוא בדרך כלל שולי למדי, אבל את הריסים הארוכים והעגולים תוכלי להשיג בקלות רבה באמצעות מעגל ריסים.

מכשיר מתכתי, ידידותי וקל לשימוש

מעגל ריסים הוא מכשיר מתכתי, המשלב בין שתי ידיות מספריים ובין קצה בעל מנגנון ייעודי, המיועד לעגל ריסים בצורה קלה ופשוטה.

למי שאינו מכיר את המכשיר ונתקל בו בפעם הראשונה, עשוי המכשיר להיראות כמו מכשיר עינויים מתקופת האינקוויזיציה, אלא שבפועל מדובר במכשיר ידידותי מאוד, אפקטיבי מאוד ומיותר לציין, גם כלל לא כואב. העניין הוא שבשנים האחרונות נכנסה אל השוק המאסקרה המעגלת, שמאפשרת לצבוע את הריס ולעגל אותו בו זמנית, ולכן לא ברור הצורך במכשיר מעגל ריסים, או לפחות לא ברור לאותם אנשים המצדדים במסקרות המעגלות.

מעגל ריסים

התוצאות הטובות והאותנטיות ביותר לעיגול ריסים

בפועל, הכלי הטוב ביותר להשגת התוצאות הטובות ביותר, וכל מי שמכירה את עולם האיפור, יודעת שמדובר במדע מאוד מדויק, שהשפעתו היא בעיקרה על תת המודע שלנו.

את ההבדל בין ריסים שעוגלו באמצעות מסקרה ייעודית ובין ריסים שעוגלו באמצעות מעגל ריסים, אולי יהיה לנו קשה לזהות בבחינה דקדקנית, אבל כאשר נראה שתי נשים שכל אחת מהן השתמשה באפשרות אחרת, ברובם המכריע של המקרים, ריסיה ועיניה של האישה שהשתמשה במכשיר מעגל ריסים, ייראו לנו יפות יותר, פקוחות יותר ואטרקטיביות יותר, גם אם לא נדע להסביר למה בדיוק.

שימוש קל ופשוט בשלושה שלבים

השימוש במכשיר מעגל ריסים הוא קל וברור, ומתבצע בשלושה שלבים:
1. כשאת אוחזת את המכשיר בצורה יציבה, פתחי אותו והניחי על גבי הריסים. קצה המכשיר אמור לכסות את הריס כולו, ואת התהליך כדאי לבצע עם עין אחת פתוחה כדי לראות מה בדיוק את עושה.
2. לאחר הנחת המכשיר על גבי הריס בצורה נכונה, סגרי את המכשיר בעדינות, הישארי כך למשך כ 6 שניות. חשוב שלא ללחוץ חזק על המכשיר בזמן הסגירה, על מנת להימנע מגרימת נזק לריסים.
3. כעבור 6 שניות, פתחי את המכשיר והסירי אותו מהריסים. שימי לב שאת פותחת תחילה את המכשיר ורק לאחר מכן מסירה אותו מהריסים, על מנת להימנע מתלישת ריסים.

כעת, לאחר שהריסים מעוגלים בצורה אסתטית ומלאה, ניתן למרוח עליהם מסקרה, שתסייע לכם לקבע את הצורה העגולה שהתקבלה.

הפעולה של המכשיר היא פעולה טבעית, שאינה דורשת חימום או חזרה.

ישנן נשים הבוחרות לחמם מעט את קצה המכשיר על מנת להשיג אפקט מודגש יותר, אם כי לא כדאי לנסות זאת אם אין לך את המיומנות הנדרשת, הן בגלל סכנת כוויה, והן בגלל סכנת גרימת נזק לריסים.

עבדי נכון עם מעגל ריסים, ותוכלי ליהנות מריסים מעוגלים למשעי

אחד הדברים החשובים ביותר בעבודה עם מעגל ריסים הוא לעבוד לאט ובריכוז.

כמו כן, מומלץ לבצע את הפעולות בצורה עדינה מאוד כמו סירוק במברשת שיער, כך שגם אם תעשי טעות ותמשכי את המכשיר מהריסים לפני שפתחת אותו, תוכלי לעצור את התנועה בצורה מיידית מבלי לגרום נזק.

העבודה העדינה עם המכשיר מתחילה באחיזה שלו.

האחיזה צריכה להיות יציבה, אבל מעודנת, ועם הכללים הפשוטים האלה תוכלי ליהנות מריסים מעוגלים בשיאם.

למרות שאנחנו מנסות לרמות עם מסקרה וריסים מלאכותיים, שום דבר לא פותח את העיניים כמו מעגל ריסים טוב.

לפעמים אנחנו שוכחות מהכלי המצוין הזה שיכול להיראות מתכתי ומפחיד ליד המברשות והספוגים הרכים והנעימים שלנו. אם תסתכלי על ספוגיות Beauty blender למשל, תראי שהן מעוצבות כדי להיות רכות ומזמינות.

אבל זהו מוצר חשוב וחיוני עבור כל  מתאפרת. אז אם את מרגישה קצת מאוימת מהכלי החשוב הזה, תני לנו לעשות לך קצת סדר בבלגן. הריסים שלך יודו לנו.

אל תאמיני לשמועות – לעומת השמועות, מעגלי הריסים לא יתלשו לך את הריסים, אפילו אם את מעדיפה למרוח מסקרה לפני כן (למרות שאנחנו עדיין לא ממליצים על כך). כמובן שיכול להיות שתאבדי איזה ריס או שניים מדי פעם, אבל זה טבעי וזה קורה גם כאשר לא משתמשים במעגל ריסים.

חשוב לדעת את הצרכים של הריסים שלך – לכל אחת יש ריסים אחרים. מעגל ריסים שעובד מצוין עבור העיניים הקטנות יותר של חברתך יכול להיות  גרוע עבור העיניים הגדולות יותר שלך. יש לקחת בחשבון הן את צורת העין והן את אורך הריסים כאשר בוחרים מעגל ריסים.

גם ריסים קצרים אוהבים מעגלי ריסים – אם יש לך ריסים קצרים במיוחד, אולי תרצי מעגל ריסים מעט פחות עגול, שיקל עלייך להשתמש בו.

♥ שווה לנסות להשתמש במעגל ריסים חשמלי – אם את רצינית לגבי מעגל ריסים, מעגל חשמלי יכול להיות אפשרות נהדרת בשבילך, מאחר ועיגול הריסים נשאר כל היום. לפני שאת מוותרת לגמרי על הרעיון, דעי שרוב מעגלי הריסים החשמליים לא מתחממים מספיק כדי לשרוף אותך, ואף לא גורמים    נזק לריסים שלך.

♥  עוד אפשרות היא לחמם מעגל ריסים רגיל – קחי טיפ מהמקצוענים וחממי מעגל ריסים מתכתי רגיל בעזרת מייבש שיער כמה שניות לפני השימוש בו. זה עובד מצוין, בדיוק כמו הגרסה החשמלית, אבל במחיר הרבה יותר נמוך.

ריסים מעוגלים יכולים לעזור לפתוח את העיניים שלך

ריסים מעוגלים מוסיפים למראה שלך יופי ורעננות. הם גורמים לריסים שלך להיראות ארוכים יותר ומלאים יותר. קיימות כמה דרכים לעגל את הריסים שלך, בואי נמנה כמה מהן:

עגלי את הריסים שלך בעזרת האצבעות שלך – הטכניקה הזאת אולי עובדת, אבל רק לכמה דקות, והיא טכניקה שיותר מתאימה לנערות ולא למתאפרות שרוצות לשמור על האיפור שלהן רענן כל היום או במשך שעות ארוכות בשעות הערב והלילה.

טיפים לעיגול הריסים שלך:

הדרך המועדפת לעגל את הריסים היא…. ניחשתן נכון! בעזרת מעגל ריסים! הנה כמה טיפים לעיגול ריסים נכון. וודאו שאתן עושות זאת לפני שאתן מורחות את המסקרה.

תחילו מהבסיס של הריסים ותפסו את כל הריסים לתוך המעגל. הימנעו מלתפוס חלקים מהעור כי זה יכול לכאוב.

החזיקי את הריסים בתוך המעגל במשך 5 שניות.

לעיתים רחוקות ניתן לחזור על הפעולה לאחר מריחת המסקרה.

אם את חובבת אביזרי איפור, הקליקי כדי לרכוש מגוון אביזרים משלימים של המותג coastal scents.

לעוד פרטים – מהרי להתחדש במעגל ריסים אצלנו ב-טא'צ אפ

מעגל ריסים חדשני

מעגל ריסים