?כיצד לשמור על מברשות איפור

במבט לא מקצועי בראש השיער של מברשות איפור, לא ניתן לזהות הבדל כלשהו בין מברשת למברשת, בין מברשת מעוגלת לשטוחה, או בין מברשת רכה לנוקשה.

בפועל, לכל אחד מן הפרטים הללו ישנה חשיבות גדולה מאוד על היכולת לבצע את תהליך האיפור בצורה נכונה ואפקטיבית, ומרגע שמברשת איפור מאבדת את היכולות האופייניות שלה, אפשר פשוט להיפטר ממנה אם רוצים להמשיך ולהשיג את התוצאות הרצויות מבלי להילחם בעצמנו.

המשמעות היא, שהסט של מברשות איפור, שבו את כל כך מתגאה, הוא סט שאת רוצה לשמור עליו בצורה קפדנית כמו על ריסים מלאכותיים ומוצרים אחרים, ובשורות הבאות ניתן לך מספר טיפים שינחו אותך כיצד לעשות זאת.

מברשות איפור

הגנה על תכונות שיער המברשת

הדבר החשוב ביותר בהגנה על מברשות שיער הוא ההגנה על שיער המברשת.

לכל מברשת יש השיער שלה, המתאפיין במידת הרכות המתאימה, במידת הדחיסות המתאימה, באורך המתאים, בתצורה הכוללת המתאימה (מעוגלת או שטוחה) וכדומה.

ברגע ששיער המברשת מאבד את המאפיינים הייחודיים לו, האיפור אינו מיושם בצורה נכונה ואחידה, וחוויית האיפור הופכת להיות חוויה סיזיפית שמייצרת תוצאות גרועות.

ישנן מברשות איפור המגיעות עם כיסוי מתאים להגנה על ראש השיער, ויש להקפיד להשתמש בכיסוי בכל עת שבו לא נעשה שימוש בפועל.

במקרים אחרים, מדובר במארז קשיח שבתוכו נתונה המברשת, וגם במקרה זה יש להקפיד להניח את המברשת במקום המתאים לה בתוך המארז.

מברשות איפור: שמירה על ניקיון שיער המברשת

אלמנט חשוב נוסף בשמירה על מברשות איפור הוא שמירה על ניקיון השיער, ואת זה יש להשיג באמצעות ניקוי שיער שנמצא בתוך מברשת שיער לאחר כל שימוש בה, הן תוך כדי תהליך האיפור ולבטח לאחר שמסיימים את התהליך ומחזירים את כל הציוד למקומו.

ניקיון זה צריך להתבצע באמצעות ניעור המברשות היטב, ועל פי הצורך הברשה שלהן כנגד משטח קשיח (אפילו כף היד), כדי לסלק שאריות חומר.

יחד עם זאת, ניקוי זה צריך להתבצע בעדינות ותוך הימנעות מהפעלת לחץ משמעותי על שיער המברשת, על מנת שלא לפגוע בתכונות השיער.

מברשות איפור

שמירה על יובש שיער המברשת

מברשות איפור הן מברשות בהן אנו עושים שימוש כמו ציירים, מערבבים באמצעותן צבעים ובחלק מהמקרים, עושים שימוש במים כדי לייצר את אפקט האיפור הנדרש.

הכלל החשוב הוא לשמור על יובש המברשת בצורה מלאה, ולעולם לא להחזיר אותה לאחסון כשהיא רטובה.

רמה גבוהה של לחות יוצרת עובש, פוגעת במרקם השיער ולמעשה מהווה את אמצעי השחיקה “האפקטיבי” ביותר של מברשות איפור.

הקפידו תמיד לייבש את המברשת לפני אחסונה, ולעולם אל תאחסנו מברשת רטובה במארז סגור.

כמו כן, המנעו מהנחת המברשות באוויר הפתוח, שכן בדרך זו הן סופחות לחות מהאוויר, ערפיח מהרחוב, אדי שמן בישול ומזהמים אחרים שנדבקים לשיער המברשת.

הדבר נכון גם לגבי ספוגיות איפור כמו Beauty blender בה נשים רבות משתמשות. זכרו כי מדובר בספוגית, היא סופגת נוזלים ולחות ולכן יש לשמור עליה יבשה.

לא מסובך, אבל דורש מודעות והקפדה על הכללים עד כדי יצירת הרגל

מברשות איפור, ולא רק הדקיקות שבהן, הן אמצעי איפור עדינים מאוד, וישנה חשיבות רבה בשמירה על תכונות שיערן של מברשות איפור, לא רק ברמה של מבט, אלא ברמה של אופן פעולתן על עור הפנים.

יישום ואימוץ הרגלים בריאים לשמירה על מברשות איפור, יכולים לחסוך לך כסף רב על מברשות נוספות שיהיה עלייך לקנות בתדירות גבוהה, ומעבר לכך, יכולים לשפר מאוד את התוצאות על עור פנייך.

למרבה המזל, כל הכללים לשמירה על המברשות הם כללים הגיוניים ורציונליים, שאינם דורשים חשיבה מעמיקה או ידע מקצועי חריג, אלא רק מודעות והקפדה על הכללים הנדרשים.

היכנסי לאתר שלנו ותבחרי לך מברשת חדשה ! או חזרה לדף הבית כדי להתרשם מהמבצעים וההמלצות של touchup.

ניקוי מברשות איפור

 

ניקוי מברשות איפור