Beauty blender – ספוגית הפלא

ישנן נשים, שעבורן איפור הוא עניין של דקות ספורות, וישנן נשים המקדישות דקות ארוכות לעניין האיפור והשגת התוצאה המושלמת מבחינתן.

בין שאת משתייכת לחבורה הזאת, ובין שלזאת, הנחת מייק אפ היא משימה שאת לבטח מקדישה לה לא מעט זמן ומחשבה, ועושה את כל הנדרש על מנת לקבל תוצאה אחידה וחלקה.

זאת בדיוק הסיבה שאת רוצה להכיר את ספוגית הפלא, לא פחות, Beauty blender.

למרבה הצער, השוק כבר מוצף בשלל חיקויים לספוגית זו, אם כי חלקם מצליחים להתקרב באיכותם לספוגית המקורית, ועדיין אם את מחפשת את חוויית המייק אפ האולטימטיבית, Beauty blender הוא הפתרון הטוב ביותר עבורך.

Beauty Blender

 

 ספוגית Beauty blender – נעים להכיר

הייחוד של ספוגית Beauty blender, שנוצרה על ידי גברת סילבר הנכבדה, טמון במספר אלמנטים בולטים אשר כמעט ולא קיימים בספוגיות של חברות מתחרות:

מתאימה לכל סוגי העור – היותה נטולת לטקס, הלא-הוא גומי בו משתמשים יצרנים רבים בספוגיות האיפור שלהם, גורמת לכך שכל סוג עור, כולל רגיש במיוחד, מתאים.

ללא קצוות חדים – העיצוב שלה מונע יצירת פסים וקווים על עור המתאפרת בזמן האיפור, בזכות היעדר אותם קצוות חדים נפוצים כל כך. כך ניתן להתאפר במהירות ובאחידות.

הידרופילית – עד שנולדה, ספוגיות האיפור בעולם היו כאלו הדוחות מים, מתוך הנחה שגויה שספוג הספוג במייק אפ "יבזבז" את המייק אפ לשווא. כמה טוב שריאן אן הראתה לעולם את יתרונות ההידרופיליות…

מתאימה לשימוש עם מגוון מוצרים, לרבות קרמים, מייק אפ, תחליבים ועוד.

צפיפות החומר מדויקת – בכך נמנע בזבוז של איפור מיותר.

ידידותית לסביבה ולכדור הארץ, נטולת בישום, היפו-אלרגנית ורב פעמית.

 

 Beauty blender היא המדע המדוייק של איפור פנים

השימוש בספוגית מבוסס על הרטבתה וסחיטתה לפני השימוש, והנחת המייק אפ על אזורי הפנים הנדרשים בצורה נעימה, חלקה ואחידה.

לשימוש בספוגית Beauty blender, שורה של יתרונות חשובים לכל מי שחשוב לה נושא האיפור, ומבינה היטב את המשמעות של ניואנסים כמעט בלתי נראים באיפור הפנים.

לא פעם יצא לנו להביט בפניה של אישה, ולזהות כמות מופרזת של מייק אפ על פניה, שכבות מייק אפ לא אחידות, או יישום לא אחיד המשפיע על מערך הצללים בפניה.

העניין הוא, שבמרבית המקרים אנחנו לא רואים את הדברים הללו באופן מודע. המוח התת מודע שלנו מבחין בדברים ומגדיר עבורנו את מידת שביעות הרצון או אי שביעות הרצון ממה שאנחנו רואים.

מתאפרת באמצעות ספוגית ה-Beauty Blender

 

Beauty blenser מעניק לך יישום אחיד, חלק וקל של מייק אפ

תוצאה כזאת יכולה לנבוע מחוסר ידע באיפור, מטעם קלוקל, אבל גם ובעיקר, מהיעדר אמצעים מתאימים למריחה מקצועית ואחידה של האיפור.

מאחר ואיפור הוא נושא עדין מאוד, ויש שיגידו שקשה להשיג את אותן התוצאות בצורה עקבית פעם אחר פעם, חשוב מאוד להיעזר בכל האמצעים הנדרשים כדי לסייע לך להגיע לתוצאות הנדרשות בקלות ובצורה קונסיסטנטית בכל פעם שאת מתאפרת.

ספוגית הפלא Beauty blender מבוססת על טכנולוגיית חומרים חדשנית, המאפשרת לכלוא את חלקיקי המייק אפ בצורה אחידה על פני שטח הספוגית, וליישם אותם בצורה אחידה על גבי עור הפנים, ולעשות זאת באמצעות פעולה פשוטה של הנחת מייק אפ רגילה.הלוגו של Beauty Blender

מעבר לעמוד המותג

 

קל לשימור, פעם אחר פעם, לאורך זמן

היתרון הבולט ביותר של ביוטי בלנדר הוא קלות השימוש בה, ורמת הדיוק הגבוהה של יישום המייק אפ, וכאשר מדובר על ספוגית שכל ייעודה הוא להניח מייק אפ על הפנים, אלו הם שני היתרונות היחידים שצריכים לעניין אותך, ובשניהם מספקת לך Beauty blender חוויית שימוש ותוצאות טובות יותר בצורה מובהקת על פני כל פתרון אחר ליישום מייק אפ.

יחד עם זאת, מעבר ליתרונות אלה, מדובר בספוגית איכותית, המאפשרת שימוש חוזר, פעם אחרי פעם, לאורך זמן רב, מבלי לאבד מתכונותיה כלל.

כאמור, טכנולוגיית החומרים החדשנית שעליה מבוססת הספוגית, מאפשרת לך לעשות בה שימוש מיטבי ולעשות אותו לאורך זמן.

בחישוב כולל ולאורך זמן, מדובר בפתרון הטוב ביותר והזול ביותר עבורך

השימוש בספוגית הוא קל ופשוט, וניתן לצפות באין ספור סרטונים של גורו איפור מכל רחבי העולם, שכבר הבינו את הפוטנציאל האדיר של הספוגית, ומעבירות הדגמות מלאות בסרטוני וידאו מפורטים. ולבסוף, עניין המחיר.

יש שיאמרו שמדובר בספוגית יקרה מדי, אלא שבחישוב כולל של עלות מול תועלת, של עלות מול עמידות לאורך זמן ושל עלות מול תוצאה, והיכולת שלך לארגן ולשמור כראוי על אביזרי האיפור שלך, מדובר הפתרון הכי זול שתוכלי למצוא.

ספוגית הפלא לא דומה בשום דבר לאמצעי יישום אחרים של מייק אפ, ולכן לא ניתנת להשוואה בצורה אותנטית.

רוצה להשלים את המראה עם איפור עיניים מרהיב?

לרכישת מברשות איפור של real techniques לחצי כאן!