?ריסים מלאכותיים או טבעיים

קשה להמעיט בחשיבותם של הריסים למראה שלנו. נשים רבות משקיעות לא מעט בטיפוח מראה הריסים שלהן, לעיתים אף עד כדי פיתוח אובססיה, ולא בכדי. עיניים גדולות הן חלק מאידאל היופי, וטיפוח הריסים מגדיל ומבליט את מראה עיניים שלנו. ריסים ארוכים ומודגשים מהווים את המסגרת המושלמת לעיניים שלנו, מסגרת המעניקה מראה מטופח, ערני ופתוח.

הדרך המוכרת והפשוטה ביותר לטיפוח הריסים הטבעיים שלנו היא שימוש במסקרה (ולרוב גם במעגל ריסים) שמהווה חלק בלתי נפרד מארגונית האיפור של כולנו, לצד מברשת שיער ומברשות האיפור. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הטרנד השולט הוא הדבקת ריסים מלאכותיים או טבעיים, כלומר משיער טבעי.

ריסים טבעיים

השיטה הטבעית להארכת ריסים היא מריחת מסקרה, שהיא חלק בלתי נפרד מארגונית האיפור של רוב הנשים. עבור נשים שלא מעוניינות להוסיף תוספות מלאכותיות לריסים שלהם, מסקרה היא האופציה המושלמת, שכן היא מעבה ומאריכה את הריסים, תוך שהיא מגדילה ומבליטה את העיניים ומשווה מראה זוהר וטבעי יחסית.

יחד עם זאת, מריחת מסקרה יכולה להיות מעיקה למדיי. ראשית, מריחת מסקרה היא פעולה עדינה שיכולה לקחת לא מעט זמן, במיוחד לאלו מכן שאינן מיומנות בפעולה זו. מריחת המסקרה אמנם מאריכה את הריסים אך לא מעגלת אותם, ולשם כך יש להשתמש במעגל ריסים לאחר מריחת המסקרה.

בנוסף, רוב הנשים מתקשות במציאת המסקרה המושלמת. לא כל מסקרה מתאימה לכל אחת, ולעיתים לוקח זמן רב לדעת ולהבין איזה מסקרה מתאימה למבנה הריסים הספציפי שלך. שימוש במסקרה שאינה מתאימה למבנה העין והריסים שלך עלול לפגוע בריסים ואפילו לשנות את המבנה שלהם.

כל אישה שאי פעם השתמשה במסקרה יודעת שהחיסרון העיקרי של מריחת מסקרה הוא הצורך להוריד אותה לאחר השימוש ולפני השינה. שינה עם מסקרה עלולה לפגוע במבנה הריסים ואף לגרום להם לנשור, ולכן חשוב מאוד להוריד אותה לפני השינה.

על מנת להוריד את המסקרה לחלוטין צריך לשטוף את העין היטב, ופעולה זו עלולה לקחת מספר דקות.

החסרונות של השימוש במסקרה הביאו נשים רבות, כולל כמה אושיות אופנה מובילות כמו ג’וליה רוברטס, קייטי פרי ועוד, להשתמש בריסים מלאכותיים משיער אמיתי על מנת להדגיש ולהגדיל את העיניים שלהן.

הארכת ריסים

הארכת ריסים

הארכת ריסים ניתנת לביצוע בשתי דרכים עיקריות: הדבקת ריסים והלחמת ריסים. הלחמת ריסים היא תהליך עדין ומורכב המתבצע במכון יופי, בו מולחמים אל הריסים הטבעיים שלנו ריסים מלאכותיים. שיטה זו מחזיקה זמן רב יותר ביחס להדבקת ריסים, אותה מבצעים על ידי הצמדת הריסים לריסים המקוריים בעזרת דבק מיוחד.

הארכת ריסים עמידה יותר ביחס לשימוש במסקרה, כך שהריסים יחזיקו לאורך כל הערב מבלי שתידרשי לגשת לשירותים ל- Touch Up.

בכל אחת מהשיטות תוכלו לבחור בין סגנונות ריסים שונים. תוכלו לבחור את אורך הריסים שתרצו, את צורתם (מעוגלת, ישרה, צורה חתולית יותר ועוד), ואת צפיפותם. בנוסף, תוכלי לבחור את סוג הריסים אותם תרצי שיודבקו או יולחמו לריסים שלך: ריסים טבעיים, כלומר ריסים העשויים משיער אמיתי, וריסים מלאכותיים, העשויים מחומרים סינטטיים.

ריסים העשויים משיער אמיתי יעניקו לך מראה טבעי יותר, מן הסתם. הן רכים יותר וגמישים יותר, כך שההדבקה שלהם על גבי הריסים שלכן תהיה קלה ונוחה יותר. נשים רבות נרתעות מפעולת הדבקת הריסים, ושימוש בריסים מלאכותיים משיער אמיתי מקל על פעולה זו.

בנוסף, מריחת מסקרה על גבי ריסים משיער אמיתי קלה יותר מאשר מריחת מסקרה על ריסים מלאכותיים. נשים רבות אוהבות למרוח מסקרה על גבי ריסים מודבקים על מנת לטשטש את פס הדבק. מסקרה “נתפסת” טוב יותר על גבי ריסים אמיתיים מאשר על גבי ריסים מלאכותיים, כך שמריחת מסקרה על גבי ריסים משיער אמיתי לא רק קלה יותר אלא גם נראית טוב יותר.

ככלל, ריסים משיער אמיתי יעניקו לך מראה עדין וקלאסי יותר ומצועצע פחות. המראה הטבעי ממנו תיהני יגרום לך להיראות צעירה יותר, עם עיניים מודגשות וגדולות, ללא דרמטיות יתר.

חשוב לזכור שהריסים הם רק חלק אחד מהטוטאל לוק שלך, וכדאי להשלים אותם באיפור ובלבוש מתאים. השתמשי בספוגית ששיגעה את העולם –  הביוטי בלנדר או במברשת איפור איכותית על מנת להחמיא למראה הריסים שלך.