ספוגית ביוטי בלנדר – עובדות שלא ידעתן

מי ידעה שלספוג הקטן הזה יכולה להיות כזו השפעה גדולה על עולם האיפור? אז למרות שהביוטי בלנדר נמצא איתנו כבר מ-2007, עדיין יש דברים חדשים לגלות על מוצר הפלא – ספוגית ביוטי בלנדר.

ספוגית ביוטי בלנדר אינה ספוגית איפור רגילה

לעומת ספוגיות איפור רגילות, הביוטי בלנדר הוא הידרופילי, כלומר, הוא מעוצב לספוג מים. בשנת 2007, רוב ספוגיות האיפור עוצבו במיוחד כדי לדחות מים, כאשר ההיגיון היה שספוג הספוג במייקאפ יבזבז את המייקאפ. אך אם קודם כל מרטיבים את הביוטי בלנדר, לפני השימוש, (כי זה מה שאמורים לעשות – לפי ההוראות של היצרן), כך הוא סופג את המים ולא נשאר בו מקום לספוג את המייקאפ.

ספוגית ביוטי בלנדר

את הביוטי בלנדר המציאו בעת שיעור איפור בנושא אפקטים מיוחדים

במשך השיעור, המורה החלה לדבר על חיתוך ספוגיות כחלק מהטכניקה, וזה בעצם הדליק את הנורית. היא החלה להתנסות עם כל מיני ספוגיות בכל מיני גדלים וכך נולדה ספוגית Beauty blender.

הביוטי בלנדר המקורי נבדק לראשונה בסט של הסדרה "Girlfriends"

רוצות לדעת איך השחקניות בסדרה "Girlfriends" נראו כל כך מושלמות? לפחות חלק מהעניין היה הודות לאב טיפוס של ספוגית ביוטי בלנדר. כי בסט של הסדרה הזאת בדקו לראשונה את הביוטי בלנדר הראשון.

והצבע הורוד של הביוטי בלנדר? זה היה לגמרי בטעות

כאשר הביוטי בלנדר היה רק בשלבי הפיתוח, המפתחים התמקדו במרקם ובצורה של הספוג אך לא יחסו הרבה חשיבות לצבע שלו. אבל המעבדה שלחה את האב טיפוס בצבע הוורוד והשאר היה היסטוריה. הם אמרו בהתחלה להתעלם מהצבע אבל כולם ממש אהבו את הוורוד.

לא אמורים להשתמש בו רק עם נוזלים – הביוטי בלנדר עובד מצוין גם עם אבקות

אם חשבתם שאי אפשר להשתמש בביוטי בלנדר עבור אבקות כמו סומק או כל אבקת קונטורינג אחרת, אז טעיתם בגדול. עדיף להשתמש בספוג כמו הביוטי בלנדר מאשר במברשות, כי מברשות איפור עובדות בצורה שונה, הן רק מזיזות את הפודרה או את הסומק ממקום למקום במקום לעשות את עבודת הבלנדינג. אך כאשר משתמשים בביוטי בלנדר, אפשר להתמקד באזורים בהם אתן רוצות להתמקד.

אל תשתמשי בו רק כדי להניח את האיפור שלך – השתמשי בו גם כדי לרענן את האיפור שלך במהלך היום

האם את משתמשת בביוטי בלנדר שלך כדי למרוח את האיפור שלך בבוקר וזהו? רובנו עושות כך. אבל הביוטי בלנדר בעצם מעוצב כדי לרענן את המייק אפ שלך במהלך היום.

ספוגית ביוטי בלנדר

ניתן להשתמש בביוטי בלנדר יבש כמחק

אמורים להשתמש בביוטי בלנדר בעודו רטוב כדי למרוח את האיפור, אך הוא גם פועל מצוין כמחק כאשר הוא יבש. הסיבה היא שהספוג סופג. אז אם עשית טעות, קחי ספוג והעבירי אותו מעל לטעות, ותראי איך האיפור נעלם. ניתן גם להסיר בעזרת הביוטי בלנדר כתמי איפור ודיאודורנט מהבגדים כאשר הם מתייבשים. זה עובד כמו קסם.

לא כדאי לשים את המייקאפ ישירות על הספוג

כדאי לשים את המייקאפ על גב כף היד שלך ורק אז לטבול את הספוג בתוך המייקאפ ולמרוח אותו.

חשוב לנקות את הביוטי בלנדר לאחר כל שימוש

הספוגים יכולים להיות ממש מגעילים אם לא מנקים אותם באופן קבוע, וזה נכון גם לגבי הביוטי בלנדר. אז אם את רוצה שהספוג המקסים הזה יישאר נקי מחיידקים וכתמים, את חייבת לנקות אותו לאחר כל שימוש. הביוטי בלנדר מגיע עם מנקה משלו.

ניתן להשתמש בביוטי בלנדר כדי לצבוע את השיער

מעצבי ומעצבות שיער משתמשים בביוטי בלנדר כדי לצבוע שורשים! הוא עוזר לכסות באופן אחיד את השורשים ומומלץ לשימוש אחרי שימוש במברשת שיער.

וניתן גם ליצור נייל ארט מדהים בעזרת הביוטי בלנדר!

הביוטי בלנדר עבר את תאריך השימוש שלו? אל תחשבי אפילו לזרוק אותו! מרחי שלושה צבעים של לק על הספוג ולחצי בזהירות על הציפורן שלך. נקי את הצדדים בעזרת מסיר לק והנה! יש לך לק אומברה מדהים!

אל תאחסני את הביוטי בלנדר בשקית פלסטיק סגורה או בקופסה סגורה

ספוג רטוב בלי אוויר = ביוטי בלנדר מסריח ומעופש. חשוב לוודא שתייבשי את הביוטי בלנדר לפני שאת מאחסנת אותו. צרי קשר עם touchup אם יש לך עוד שאלות בנושא הביוטי בלנדר, ריסים מלאכותיים או כל תחום אחר בעולם האיפור.

לרכישת אוסף ספוגיות ה- Beauty Blender את מוזמנת ללחוץ כאן.

ספוגית ביוטי בלנדר
לרכישת ערכת ספוגיות ביוטי בלנדר של סוליד

כתיבת תגובה