נקודות שחורות על הביוטי בלנדר

ספוגית של beauty blender הפכה למבוקשת ולפופולארית, לא רק בקרב מי שאוהבת להתאפר על בסיס קבוע, אלא גם עבור מי שאוהבת להתאפר מעת לעת.

זוהי ספוגית אשר לה צורה ייחודית, כך שניתן למרוח את המייקאפ באופן מקצועי (גם אם את לא המאפרת הדגולה בדורך).

משום שלספוגית יש צורה ייחודית ואין בה ולו חיתוך אחד, אזי המריחה הופכת לחלקה ולא ניתן לזהות בעור הפנים סימני מריחה, כך שהיא מאפשרת למייקאפ להתמזג באופן מושלם עם עור הפנים.

הספוגית של ביוטי בלנדר מתאימה למייקאפ נוזלי ולמייקאפ מוצק ואף למייקאפ מינראלי, כך שכל אחת והמייקאפ שלה, אך לכולן ספוגית הפלא של ביוטי בלנדר.

רק לאחר שתקבלי את ההחלטה לרכוש ספוגית איכותית באמצעותה תמרחי את המייקאפ ותפדרי את הסומק, תביני כי רמת הגימור של האיפור הוא טבעי ומהמם, ואף תביני שעד היום בזבזת את הזמן על ספוגיות שעושות עבודה פחות מהירה, פחות איכותית ופחות מרשימה.

הנקודות השחורות שעל הספוגית Beauty blender

הספוגית הפכה להיות חלק בלתי נפרד מסט האיפור שלך, עד כדי כך שאת לא מצליחה להתאפר בלעדיה ובצדק.

אנחנו כאן כדי לספר לך על הנקודות השחורות שעלולות להופיע על הספוגית וזאת כדי למתן את רמת הלחץ שלך כשתראי את זה בעצמך.

אין ספק כי הפעם הראשונה בה נשים נתקלות בספוגית (האהובה עליהם) מתמלאת נקודות שחורות, היא רגע לא נעים שמכניס אותן לפאניקה, אך היי, אל דאגה נקודות אלו הן נקודות זמניות ויכולות לעבור בקלות, כל עוד תדאגי לניקיון איכותי של הספוגית.

נקודות על הביוטי בלנדר

מהרגע בו את מקבלת את הספוגית הייחודית והמושלמת, יצורף אליה סבון משלים מהסדרה באמצעותו תנקי את הספוגית על בסיס קבוע. כל עוד תקפידי לנקות את הספוגית בהתאם להוראות ועל בסיס קבוע, כך תצליחי להאריך את חייה ולהשתמש בה לאורך זמן.

אם זיהית נקודות שחורות על הביוטי בלנדר שלך, דעי כי הספוגית שלך קיבלה והתמלאה בעובש, אך אל דאגה, זו תופעה מוכרת וידועה וגם לה יש פתרון מהיר ואיכותי.

עוד לפני שנסביר כיצד נכון לשמור על הספוגית שלך, דעי כי עובש מתפתח בעיקר בשל תנאי לחות גבוהים ועל כן, לאחר שהשתמשת בספוגית ובטח לאחר שרחצת וניקית אותה באמצעות הסבון המשלים שלה, אל תסגרי אותה חזרה בקופסא, אפשרי לה להתייבש בחוץ ועד שהיא לא יבשה לגמרי, את לא מחזירה אותה חזרה לקופסא.

כך תדאגי לשמור על הספוגית שלך

אז קיבלת את הספוגית שלך והחיוך לא יורד לך מהפנים וכדי לשמור על החיוך הרחב, חשוב שתקפידי על הנקודות הבאות כך לא תפגשי בנקודות השחורות:

  אל תשאירי את הספוגית בחדר האמבטיה משום שחדר זה הוא חדר רווי בלחות אשר עתידה ועלולה לגרום לעובש בספוגית.

  אל תאחסני את הספוגית כשהיא לחה ובטח לא כשהיא רטובה- לא בקופסא שלה ולא בשידת האיפור שלך.

  הקפידי כאמור לרחוץ את הספוגית בסבון הייעודי אותו קיבלת במעמד הרכישה ולאחר השטיפה השאירי לה להתייבש בחלל פתוח

פעלת בהתאם להמלצות? הספוגית תמשיך לשרת אותך נאמנה לאורך זמן ולא תאלצי לרכוש חדשה תוך זמן קצר.