מדריך לשימוש בספוגית ביוטי בלנדר

אם תשאלו מיליוני נשים ברחבי העולם על הרגע שבו תחום האיפור עבר, מבחינתן, מהפכה של ממש, מרביתן יציינו, לבטח, את היום שבו הגיחה ספוגית האיפור של ביוטי בלנדר לאוויר העולם. זה קרה אי שם ב-2007. תחילה התקבל הדבר בחשדנות מסוימת, בדומה למוצרים נפלאים אחרים שיוצרו ושינו סדרי עולם. אך עד מהרה, יותר ויותר נשים התאהבו בשיטה החדשה, הנחשבת, ולא בכדי, לנוחה יותר, מהירה יותר ויעילה הרבה יותר. מהי ספוגית האיפור של ביוטי בלנדר? מה יתרונותיה? כיצד תוכלנה להשתמש בה בצורה הנכונה ביותר? אילו עוד מוצרים תוכלו למצוא תחת המותג המשגשג של ביוטי בלנדר? כל התשובות – בכתבה הבאה.

טעויות נפוצות של נשים בנושא איפור

אין כל ספק, על אף המגמה של נשים רבות בעולם לבחור ביופי הטבעי, איפור היה, עודנו ויהיה מוטיב בלתי נפרד מהמראה של מרבית הנשים בחברה המערבית. מרביתן מחזיקות באמתחתן אביזרי איפור רבים, ביניהן מברשת איפור, תכשיטי מייק אפ, ספוגיות למריחה ועוד. הבעיה מתרחשת בשני אלמנטים: ראשית, בחירת מוצרי איפור באיכות נמוכה. שנית, שימוש לא נכון במוצרים שונים.

ביוטי בלנדר – בחירה במותג מנצח

לגבי העניין הראשון, אין ספק: בחירה בביוטי בלנדר היא בחירה בטוב ביותר. 11 שנים של איכות ברמה אחרת מוכיחים זאת מעל כל צל של ספק. מה שהתחיל מצורך של מאפרת מצליחה מעולם הטלוויזיה האמריקאית, ריאן אן סילבר שמה, לגרום לשחקנים המתאפרים תחת ידיה להיראות טבעיים, חלקים ונפלאים, הפך במהרה למהפכת ענק בעולם האיפור. מוצרי החברה, עליהם נרחיב בהמשך, מיוצרים תחת תו תקן מחמיר במיוחד ולאחר מאות אלפי ניסויים על מנת לאמוד מקרוב על איכות המוצר והאפשרויות לשפר אותו. לגבי השימוש הנכון, המשיכו לקרוא ולא תשגו בשימוש המוצר המצליח ביותר של החברה – ספוגית מריחת האיפור.

ספוגית ביוטי בלנדר – נעים להכיר

הייחוד של ספוגית ביוטי בלנדר, שנוצרה על ידי גברת סילבר הנכבדה, טמון במספר אלמנטים בולטים אשר כמעט ולא קיימים בספוגיות של חברות מתחרות:

· מתאימה לכל סוגי העור – היותה נטולת לטקס, הלא-הוא גומי בו משתמשים יצרנים רבים בספוגיות האיפור שלהם, גורמת לכך שכל סוג עור, כולל רגיש במיוחד, מתאים.

· ללא קצוות חדים – העיצוב שלה מונע יצירת פסים וקווים על עור המתאפרת בזמן האיפור, בזכות היעדר אותם קצוות חדים נפוצים כל כך. כך ניתן להתאפר במהירות ובאחידות.

· הידרופילית – עד שנולדה, ספוגיות האיפור בעולם היו כאלו הדוחות מים, מתוך הנחה שגויה שספוג הספוג במייק אפ “יבזבז” את המייק אפ לשווא. כמה טוב שריאן אן הראתה לעולם את יתרונות ההידרופיליות…

· מתאימה לשימוש עם מגוון מוצרים, לרבות קרמים, מייק אפ, תחליבים ועוד.

· צפיפות החומר מדויקת – בכך נמנע בזבוז של איפור מיותר.

· ידידותית לסביבה ולכדור הארץ, נטולת בישום, היפו-אלרגנית ורב פעמית.

ספוגית ביוטי בלנדר – כללים למריחה נכונה

בראש ובראשונה, תשכחו את כל מה שידעתן על לא להרטיב את הספוגית לפני המריחה. במקרה של ביוטי בלנדר, חשוב לעשות זאת בשלב הראשון. מומלץ להרטיב את הספוגית באמצעות טבילתה בכוס מים מסוננים או כאלו שהורתחו מבעוד מועד. בשלב השני יש לסחוט את הרטיבות על מנת ליצור לחות קלה, ובשלב השלישי – לטפוח. כמה פשוט, ככה נפלא. יש לחזור על פעולת הטפיחה בהתאם לצורך ועד להשגת מראה אחיד.

מוצרים נוספים מבית ביוטי בלנדר

המצוינות של ספוגית החברה מוצאת את ביטוייה גם בשאר מוצריה, לרבות מברשת איפור איכותית, ארגונית לאיפור מהודרת ובכלל – אביזרי איפור רבים שיבטיחו לכם איכות, אחידות ומראה נפלא במהירות. כל מוצרי החברה שומרים על אותו סטנדרט גבוה של הספוגית הנפלאה, כשמבחינת טווח המחירים, ניתן לומר שהוא דומה לממוצע בתחום בישראל, ואף נמוך מכך במוצרים נבחרים”. עדיין לא משתמשת במוצריה של ביוטי בלנדר? חבל על כל דקה! הצטרפה למיליוני הנשים שניסו והתאהבו. בספוגית האיפור, במוצרים האחרים וברוח החברה המצליחה.