מגמות האיפור לחורף 2018 – 2019

אם את מתאפרת על בסיס קבוע, סביר שגם את שמחה, שהחורף עומד להחליף את הקיץ משום שעכשיו לא תאלצי להתמודד עם איפור שנוזל בשל החום הכבד, לא תזיעי תחת המייקאפ והאודם יצליח להישאר על שפתייך מבלי, שהן ימשיכו להיות סדוקות מהחום והיובש המאפיין את הקיץ.

אין ספק כי בדיוק כפי שאת מחליפה את מלתחת הבגדים שלך מקצרים לארוכים, כך תתבקשי להחליף את צבעי האיפור שלך, ורצוי לצבעים נועזים יותר. במאמר זה בחרנו ללכת רחוק ולהעניק לך את הטיפים המובחרים ביותר שיאפשרו לך להתאפר בהתאם ולהיראות כמו טאץ’ אפ גירל אמיתית. מוכנה? בואי נצא לדרך.

מגמות איפור לחורף

אפרי את עצמך כראוי

כדי להישאר מעודכנת, עלייך להכיר לא רק את החידושים בתחום האיפור אלא גם את הטרנדים המובילים בו. תחום האיפור להבדיל משנים קודמות צבר ועודנו צובר תאוצה רבה ובין שלל החברות (חדשות וותיקות כאחד), גדלו וצמחו להן אושיות רשת רבות שנוהגות לדווח ולהמליץ אודו חידושים בתחום.

אם את אוהבת להתעדכן את בוודאי מכירה כמה שמות של ממליצות ברשות החברתיות, אך את ההמלצות שנעניק לכך בחלק הזה, כנראה שאף אחת עוד לא הציגה אותן.

 האודם שמפנק את השפתיים שלך

אין זה משנה אם את אישה של מבריק של מט או של קרמי, האודמים שיצליחו לעורר את המראה שלך בחורף הזה, יתמקדו בצבעי היין, השוקולד וצבעי הסגול.

כשמדובר על איפור אודם הוא אלמנט חשוב ומרכזי שנכון להעניק לו את תשומת הלב המרבית ולהחליף את הצבע שאפיין את חודשי הקיץ, בצבע עמוק ונוכח שיאפיין את חודשי החורף שלך.

 קבלו במצמוצי עיניים מהירות את הצבע הכחול והזוהר

כבר זמן רב שהצבע הירוק טווס והכחול לא ביקרו על המדפים, כמו גם על הפנים שלך, אך החורף הזה אלו הצבעים שיהפכו אותו לחמים ונעים.

כדי למלא מברשות איפור בצבעים הכחולים, כל שאת צריכה הוא להזמין את סט האיפור המועדף עלייך ולהתחיל לקשט את הפנים בצללית, עפרון לעיניים ועוד.

הריסים שלך מבקשות עצמאות

הצבע השחור חוזר ובגדול ומציע עצמו לריסים הארוכות או הקצרות שלך. בין אם את משתמשת באביזרים נוספים כמו מעגל ריסים ובין אם את אוהבת לצבוע אותן בלבד, רכשי לעצמך רימל שחור שישלים את סט האיפור שלך. במהלך האיפור מלאי את הריסים בגוון השחור והרימי אותם אל על באמצעות מסקרה רק כך תצליחי להתחבר לטרנד הבא של חורף 2019.

מעגל ריסים
מעגל ריסים מומלץ

 קבלי את האיפור ההולוגרפי

איפור מדהים שמאפשר לך לאמץ מראה זוהר בעל שלושה ממדים כך שבכל אחת מזוויות התאורה המראה שלך יהיה שונה מעניין לא? קדימה, זה הזמן לנסות אותו.

 

 

 

 גם לגבות שלך מגיע פינוק

אם חשבת שגבות יכולות להראות במראה אחד הרי שטעות בידייך. החורף הזה הגבות יכולות להיות פרועות ולקבל זוויות חדשות שטרם נתקלת בהן בעבר.

אין חובה לקצץ לגבות את הכנפיים והן בהחלט יכולות להתפזר להן לכל הכיוונים ולהיות עבות ופרועות. לסידור הגבות את יכולה לרכוש ג’ל עיפרון לציור הגבות ועוד.

 סומק שיגרום לך להסמיק

הצבעים הם עיקר הטרנד ובניגוד לתקופת הקיץ, המראה הסתווי יהיה נקי ומרוכך. את הסומק תבחרי בהתאם לצבעי החלודה והשפתיים יקבלו גוון של צבעי האדמה, נשמע יפה וזוהר? כך בדיוק את עתידה להראות בזמן הקרוב ביותר.

מברשת לסומק
מברשת מומלצת להנחת סומק

לסיכום – איפור הוא אומנם עניין של טרנדים, אך הוא גם מאפשר לכל אישה לבחור לעצמה את החופש להתאפר כפי שהיא הייתה רוצה להראות – תני לעצמך להיות מי שאת והוסיפי צבע לחיים.