מברשות משיער טבעי או משיער סינטטי?

כל אחת ואחד מאיתנו המתאפרים באופן קבוע, יודע ומכיר את הטווח הרחב של המברשות הקיימות – גם אם לא התנסה בכולן. ההעדפות של מתאפר אחד בבחירת מברשת השיער המתאימה לו וזו אשר נחשבת עבורו לטובה ביותר הן ההעדפות הפרטיות שלו אך בשורות הבאות רצינו להסב את תשומת ליבכם לעוד אפשרויות הקיימות בעולם המברשות ולאפשר לכם להכיר ולהתנסות במברשות אחרות. במאמר הבא, נתרכז במברשות העשויות שיער טבעי ובחידושים האחרונים בתחום המברשות העשויות שיער סינטטי.

מה ידעתם על מברשות שיער

מברשת קרמית מסרק קומבו 

בן האדם הוא יצור בעל הרגלים אותם לא תמיד קל לשנות ובמיוחד כאשר לא חושבים או מבינים שיש לשנותם. ישנם כאלו אשר להם הרגלי שתייה מאוד מסורים בבוקר ואם יסטו מהם כל היום “ילך להם” וכל זה רק כי הם לא שתו את הקפה של הבוקר, ישנם אחרים אשר לקחו את ההרגלים שלהם לרמה גבוהה יותר ואי עמידה בהרגל או סדר הפעולות הרגיל, עלולה לגרום להרגשה לא נעימה עד כדי בחירה לחזור הביתה, להיכנס למיטה ולסיים את היום. בכל הקשור לעולם המברשות, ישנה סברה או יותר נכון אמונה, כי מברשות בעלות שיער טבעי הן המברשות הטובות ביותר, הם המברשות הנעימות ביותר והן המברשות אשר יצליחו לגרום לפיזור היפה ביותר. מעבר לכך, מברשות השיער הטבעי גם זוכות לתואר בעלות נשירה נמוכה יותר מאשר המברשות בעלות השיער הסינטטי.

מה שלא ידעתם על מברשות שיער סינטטי

אותם אנשים הרגילים למברשות הטבעיות ובכלל לא שוקלים לנסות מברשות סינטטיות, לא יודעים מה הם מפסידים וכנראה שכחו פרט אחד חשוב מאוד והוא הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת כיום… עולם המברשות אומנם אינו נמצא בכותרות ואינו כזה אשר מדברים עליו יום וליל – אלא אם אתם בתחום כמובן – אך הוא בהחלט עולם בו הטכנולוגיה תופסת מקום של כבוד ומצליחה לייצר ולפתח בכל יום דבר חדש התורם ועוזר לאיפור. בין כל החידושים הקיימים בעולם האיפור, יש את עולם המברשות העשויות שיער סינטטי. כיום, ישנן מברשות סינטטיות ברמה גבוהה מאוד וכאלו הנחשבות לאיכותיות במיוחד. אותן מברשות סינטטיות אלו, מעניקות הרגשה זהה למברשות בעלות שיער טבעי ולא רבים יצליחו להבדיל בין האחת לשנייה.

יתרונות מברשות שיער סינטטי

תודות לטכנולוגיה המתקדמת של היום, מברשות בעלות שיער סינטטי ממוקמות לצד מברשות העשויות שיער טבעי, הן בהרגשה, הן ביכולות והן באופי הפיזור. יתרה מכך, למברשות הסינטטיות יש עוד יתרונות אשר המברשות בעלות השיער הטבעי לא יכולות להתחרות בהן, להלן היתרונות:

· אלרגיות – בני אדם רבים סובלים מאלרגיות, עבור חלקם מדובר באלרגיות מינוריות אשר החיים לא מופרעים בעקבות הסבל מהן אך עבור אחרים מדובר באלרגיות קשות וכאלו אשר יש לשמור מפניהן. האלרגיה בהקשר של מברשות היא אלרגיה לשיער טבעי ולכן מברשות סינטטיות יהיו הפתרון האולטימטיבי עבור אלו הסובלים מאלרגיות אלו.

· פחד – רבים העוסקים בתחום האיפור, אינם יכולים לקחת את הריזיקה כי הלקוח שלהם עלול להיות בעל אלרגיה ולכן עליהם תמיד לשמור על בריאות הלקוחות וכיום, תודות לפיתוחים של מברשות סינטטיות איכותיות, יכולים לעשות זאת בקלות ולזכות הן באותן יכולות של מברשות בעלות שיער טבעי והן בשקט נפשי כי המברשות שלהם לא יגרמו להתפרצות של אלרגיה.

· בעלי חיים – מברשות עשויות שיער טבעי פוגעות בבעלי החיים ועושות שימוש בשיער בעלי החיים וזאת בניגוד מושלם למברשות שיער סינטטי אשר אינן פוגעות בבעלי החיים שכן השיער הוא סינטטי.

לסיכום, אנו ממליצים לכם לבחון את המברשות האיכותיות בעלות שיער סינטטי ולהכיר עולם חדש שלא הכרת ולא ידעתם שקיים – אתם כנראה תופתעו מאוד לאחר שתתנסו במברשת סינטטית איכותית
ולהמשיך לגלוש באתר Touch-up ולמצוא מוצרים נוספים שיהנינו אתכם