מברשות איפור – כל הסוגים

בתחום האיפור אנו נתקלים בסוגים שונים של מברשות איפור

לכל מברשת ייעוד משלה ורצוי להשתמש במספר מברשות לסוגי איפור שונים. לכל מותג איפור ידוע ישנו סט מברשות משלו המיועדות לשימושים שונים בתחום האיפור.

ישנן מברשות העשויות משיער טבעי (סוס פוני, שיער עז ועוד) ומברשות העשויות משיער סינטטי.

כל מתאפרת תלמד להכיר ולדעת איזו מברשת נוחה לה ביותר ומתאימה לצרכיה הייחודיים. ישנן מברשות העשויות מסיליקון טהור, במבוק טבעי, פלסטיק קשיח ועוד.

בנוסף, ישנן מברשת ארגונומית לאחיזה ללא מאמץ, גימורים המבטיחים יציבות מקסימלית בעת השימוש ונרתיקים וקייסים שונים המתאימים לאיחסון המברשות וגישה נוחה אליהן בעת השימוש.

למברשות האיפור בדומה למברשות שיער  גדלים וצורות שונות המיועדים למטרות שונות: מברשת דקה לציור קווים לאורך קו ריסים עליון ותחתון, מברשת בעלת צורה אובאלית המוארכת עם קצה מחודד מעט מיועדת להצללה וטישטוש צלליות ומריחת קרם בסיס או קונסילר ופודרה באזורים שקשה להגיע אליהם כמו צידי האף, מברשת בעלת צורה אובאלית באורך בינוני ומעוגלת מיועדת למטרת מריחה וטשטוש סומק אבקתי, מריחת מייק אפ ופודרות על הפנים ויצירת הצללה לעצמות הלחיים.

בנוסף לאלו המוזכרים לעיל ישנם סוגים נוספים ורבים המיועדים לדיוק מירבי ותלויים בצרכי המתאפרת ובנוחות האישית.

צפו בקטלוג מברשות האיפור שלנו

סוגי מברשות האיפור

ישנן מברשות עיניים, שפתיים, פודרה, מברש עיפרון לתיחום וטישטוש איפור עיניים למראה מעושן,  מברשות איפור להנחת הפיגמנטים באורך אחיד על העור, מברשות ליצירת מעברי צבעים על מנת ליצור הרמוניה בין שילובי גוונים, מברשות לתיחומים בעלות שיער קצר וצפוף, מברשות למריחת צלליות אבן, מברשות לטישטוש מעברים בין הצלליות, מברשות לאיילינר, מברשות צללית איילינר או צביעת גבות, מברשות סומק או מברשת לסירוק ריסים ושיער גבות, מברשת למריחת מייק אפ וקונסילר המתאימה ליצירת הצללות רטובות ובעלת מבנה אלכסוני המאפשר כניסה מדוייקת לשיפולי האף ושקע העין.

 

למרות המגוון הרחב יש מספר סוגי מברשות בסיסיות המתאימות למגוון שימושים ומתאימים לכל אחת:

מברשות איפור מברשת קבוקי –ניתן להשתמש בה לצרכים שונים, היא יחסית גדולה ומעוגלת ומוצלחת במיוחד לצורך מריחת מייק אפ מאבקה ופודרה.אפשר גם להשתמש בה למייק אפ נוזלי, מריחת סומק ושימרים.

 

מברשות איפור מברשת מייקאפ – רצוי שתהיה בעלת ראש בינוני על מנת שתוכל לכסות ביעילות את כל חלקי הפנים.כדאי לבחור במברשת בעלת סיבים רכים, לצורך מגע נעים עם העור.

מברשות איפור
מברשת הצללה וחיטוב – 
המיועדת לצורך יצירת הצללות, חיטוב עצמות הלחיים.רצוי לבחור במברשת בעלת מבנה שטוח המעניקה מסגרת מושלמת .לעצמות הלחיים ולקו הלסת

מברשות איפור מברשת פודרה – מברשת רחבה באמצעותה ניתן לפזר את הפודרה על פני שטחי עור נרחבים. כמו במברשת המייק אפ, גם כאן על המברשת להיות יעילה בפיזור הפודרה על שטחים גדולים.

מברשות איפור  מברשת סומק – מצויידת בראש בינוני המכיל סיבים רבים לצורך פיזור אחיד של הסומק, מבלי להותיר כתמים של צבע לאורך העור. ניתן לחסוך במברשות ולהשתמש במברשת הסומק גם לפיזור ברונזר, לכך, עדיפה מברשת עם ראש רחב ועגול יותר שיעזור לכסות שטחים נרחבים בברונזר.

 

לסיכום

אם קיבלתם המלצה על מברשות איפור. תבדקו שהיא טובה ויכולה לשמש את המתאפרת לאורך זמן רב.

אבל  חשוב לשמור על נקיון המברשות. נקיון המברשת חשוב הן מבחינת אורך השימוש במברשת והן מבחינת הגיינה.

ניתן לקנות מנקי מברשות בחנויות לאיפור מקצועי. מתיזים על המברשת ומנגבים עם נייר עד שהן מתנקות.

מברשות אלה ניתנות לניקוי גם באמצעות שמפו, יש לשטוף טוב טוב עד שהשמפו נעלם, לסחוט את המים מהמברשת ולהניח לייבוש על מגבת כשהראש של המברשת נמצא באוויר.

טווח המחירים נע בין 20 שקלים עד 80 שקלים למברשות של רשתות זולות, 40 שקלים עד 200 שקלים למברשות של מותגים, ו130 שקלים עד 260 שקלים למותגי האיפור המקצועיים ביותר.