מברשות איפור עיניים- מדריך למתאפרת

כלי עבודה חשוב ומרכזי בכל תהליך איפור הוא מברשות איפור. מברשות אלה מיועדות לאפשר הנחה ויישום של כל שלל חומרי האיפור, ולעשות זאת בצורה מדוייקת ואחידה כך שתתקבל אותה תוצאה מושלמת שאפשר להבחין בה במבט אחד.

סוג חשוב ומרכזי של מברשות איפור הוא מברשות איפור עיניים, ובקטגוריה זו ניתן למצוא מגוון רחב של מברשות, הנבדלות זו מזו בשורה של פרמטרים לרבות:

גודל ראש שיער המברשת:

◊ סוג שיער המברשת – סינתטי או טבעי במינונים משתנים

◊ רכות שיער המברשת – שיער רך, שיער קשיח, שיער דחוס

◊ אורך שיער המברשת – אורכים משתנים המשפיעים גם על מידת הרכות

◊ תצורת ראש המברשת – ראש מחודד, ראש מעוגל, ראש מרובע

◊ ספוגיות- ספוגית ה-Beauty Blender המפורסמת מצריכה תחזוקה בפני עצמה.

ב

מגוון רחב של מברשות איפור עיניים עם הבדלים שלא תמיד מבינים את משמעותם

בבחינת הסוגים השונים של מברשות איפור עיניים, תוכלי למצוא שלל סוגים שונים תחת שמות מותג מגוונים, אבל בסופו של דבר, מה שחשוב הוא להבין מה הן התכונות האידיאליות עבור כל משימת איפור לעיניים, ואילו הן המברשות האיכותיות שאכן מספקות את הערך הנדרש.

כך למשל, כאשר מדובר על משימת הנחת הצלליות, ישנה חשיבות רבה להשגת פיגמנט עמוק ואחיד על שטח הפנים המצומצם של העפעף, ולשם כך יש צורך במברשת בעלת ראש שיער קטן יחסית, בעלת שיער דחוס ומעט קשיח, אך לא קשיח מדי.

התאמת המברשת למשימה אותה היא אמורה למלא

למשימת הטשטוש של הצללית לעיניים, נדרשות מברשות איפור לעיניים, המאופיינות בראש שיער גדול יחסית, מעוגל, בעל סיבי שיער ארוכים יחסית ומגע רך ותפוח, על מנת לאפשר טשטוש יעיל של הצללית, מבלי להסיר אותה לגמרי, ובאופן שיאפשר ליצור מדרג מדויק של גוונים מהצללית אל עור הפנים בצד העין.

מעבר לשתי הקטגוריות האלה של מברשות איפור לעיניים, תוכלי למצוא עוד אין ספור מברשות זוויתיות, מחודדות, מעוגלות, מיושרות, סינתטיות וטבעיות באין ספור מינונים, ובמילים אחרות אין לזה סוף.

אז איך את אמורה לדעת מה הן המברשות שאת זקוקה להן? פשוט מאוד, תרגול ובחירת המברשת המתאימה לך ביותר.

מברשות איפור

בחרי את המברשות המתאימות לך באופן אישי ורכשי את מיומנות השימוש בהן

כדי לזהות מברשות איפור שממלאות את צרכי האיפור שלך, מומלץ פשוט לנסות כמה סוגים של מברשות לאורך זמן. התחילי עם המברשות שנראות לך הכי מתאימות, גם אם אינן נחשבות לפופולאריות ביותר.

כך למשל, מברשות איפור לשפתיים הן מברשות שצריכות להיות מאוד מדוייקות כדי לאפשר שרטוט קווים דקיקים ומדוייקים של מיתאר השפתיים, ולכן נשים רבות בוחרות במברשות בעלות ראש מחודד.

בפועל, מברשות מרובעות יכולות למלא את התפקיד בצורה הטובה ביותר, שכן הן מאפשרות למלא את שטח פני השפתיים בקלות ובאחידות.

חשבי על הדברים בעצמך, והחליטי מה מתאים לך. עם התרגול תגיע המיומנות, ואת כבר תדעי כיצד לנצל את המברשת בצורה הטובה ביותר מבחינתך.

לבנות את שיטת העבודה האישית שלך בתוך מסגרת הכללים הנתונה

הדברים דומים מאוד, למעשה זהים, גם כאשר מדובר על מברשות איפור לעיניים.

ישנם מספר כללים שעליהם צריך להקפיד כמו רכות השיער במברשות שמטרתן לטשטש, או רמת דחיסות השיער במברשות שאמורות ליישם חומר בכמות הנדרשת ובאחידות הנדרשת על פני שטח קטן עד לקבלת הגוון הנדרש, אבל בתוך מסגרת הכללים האלה, תוכלי לבחון מגוון תצורות, מותגים ואפשרויות, לרכוש את המיומנות הנדרשת במברשת שבחרת, וללמוד כיצד לנצל אותה בצורה הטובה והנכונה ביותר כדי להשיג את התוצאה הרצויה לך בקלות, במהירות, ובצורה אחידה ומדוייקת.

להשלמת הלוק עם שיער מוברש ומסודר, צפי בקטלוג מברשות השיער החדשניות שלנו.

אם את בחורה של מותגים בין-לאומיים, את מוזמנת לרכוש את מברשות האיפור המעולות של Real Techniques ומגוון אביזרים משלימים של Coastal Scents.

נסי אלינו לאתר וראי את ותתחדשי במברשת עיניים מהמגוון הרחב של המותגים הבינלאומיים שלנו!