כיצד להיות מוכנה לאירוע ברבע שעה? המדריך המלא

“עד שאת תתארגני אני יכול כבר ל….”

(כל אחת ואחת מביניכן יכולה להשלים את החסר) הוא משפט נפוץ הנאמר על ידי בני הזוג של כל אחת ואחת מאיתנו המתארגנת לקראת אירוע חשוב אליו היא מוזמנת. זה הרי ידוע שלמין היפה לוקח זמן (ולפעמים יותר מדי זמן) על מנת להתארגן, כאשר שלבי הארגון כוללים בין היתר את בחירת הבגד הנכון וההופעה המושלמת, זמן הרחצה, טיפוח השיער וייבושו, איפור ולבסוף בחירת תיק צד, בחירת נעליים שיתאימו לכל ההופעה ועוד סידור קטן מול המראה…

מוצרי טיפוח יעילים שיקצרו לכן את זמן הארגון…

חברת טאץ’ אפ העוסקת ומתמחה בייבוא ושיווק של תכשירי טיפוח ומוצרי טיפוח למין היפה, מעמידה לרשותכן מגוון רחב של מוצרים היכולים לסייע גם לכן לסיים את זמני ההתארגנות בכל הנוגע לאיפור וסידור השיער בזמן הקצר ביותר ובמראה המושקע והיפה ביותר. בקולקציית המוצרים של חברת טאץ’ אפ המיועדת לצורך כך תוכלו למצוא:

מברשת קרמית לעיצוב השיער

מברשת קרמית

מברשת זו מיועדת לעיצוב מראה השיער תוך מספר דקות. המברשת מיועדת להשגת המראה המתולתל והיא משלבת בתוכה תופסן מיוחד המחזיק את השיער ומאפשר לכן ליהנות משליטה מלאה ונוחה לעיצוב השיער. המברשת עצמה איננה סופגת את החום של מייבש השיער ובכך היא מפחיתה את הזמן הנדרש לצרכי עיצוב השיער.

ריסים מלאכותיים מסדרת BLOOMING

סדרת הריסים המלאכותיים החדשה של BLOOMING המיובאת ומשווקת בישראל על ידי חברת טאץ’ אפ, מאפשרת לכן ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת וממספר של שכבות ריסים ברצועה אחת. הסדרה החדשה ניתנת להצבה והסרה בקלות והיא מתאפיינת בהדגשה טבעית של קו הריסים כך שהריסים המלאכותיים נראים טבעיים יותר מכל זווית אפשרית. כמו כן, תוכלו לרכוש מעגלי ריסים המיועדים לבעלי העיניים הקטנות שביניכן

למעבר לקולקציית הריסים המלאכותיים שלנו – לחצי כאן.

מברשות מייק-אפ

מברש מייק אפ

באמצעות תכשירי האיפור של חברת טאץ’ אפ תוכלו להתאפשר בקלילות ובנוחות בכל ימות השנה, לרבות, בתקופת הקיץ במסגרתה הפנים של רובכן שזופות וכל מה שחסר הוא טאץ’ אחרון של איפור. קולקציית המברשות של חברת טאץ’ אפ הינה מגוונת ועשירה והיא כוללת בתוכה בין היתר מברשת איפור מייקאפ אלכסונית המיועדת לפיזור מדויק של חומר המייקאפ בצורה מושלמת.

אופציה נוספת להנחת מייק אפ על הפנים היא באמצעות הספוגית המבוקשת בעולם, ה – Beauty blendr.

מברשת ייעודית לאיפור פודרה יוקרתי

מברשת פודרה

מברשת זו הינה מסדרת מברשות האיפור היוקרתיות המשווקות על ידי חברת טאץ’ אפ והיא בעלת מבנה מעוגל וסיבים רכים ליצירת פיניש מושלם ואחיד של שכבת הפודרה.

מברשות איפור מניפה

מברשת איפור מניפה

 

סוג נוסף של מברשות איפור המשווקות על ידי חברת touch up הן מברשות המניפה המיועדות להארות, פידור נקודתי ואפילו למטרות ניקוי הפנים. מברשות המניפה מגיעות במידות שונות והן אידיאליות עבור כל אחת ואחת מביניכן העושה שימוש תדיר בצלליות כחלק מאיפור הפנים.

מוצרי הטיפוח של חברת טאץ אפ משלבים בתוכם עשרות מוצרים היכולים לסייע לכן להתארגן בקלילות ובנוחות לכל אירוע וכל זאת מבלי לוותר על המראה המושקע והמטופח.

באתר המכירות של חברת טאץ’ אפ תוכלו למצוא מידע מקצועי לכל מוצר טיפוח המשווק בישראל על ידי החברה וליהנות ממגוון רחב של הטבות ומתנות המוענקות לכן בכל קנייה. כנסו עכשיו לדפי המוצרים הממתינים לכם באתר וגם אתן תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מוצרים המקצרים את זמני ההתארגנות לכל אירוע במהלך כל ימות השנה.