טיפים מנצחים לטיפול בריסים

יש כל כך הרבה אלמנטים שמשפיעים על המראה שלנו, כאשר דווקא החלקים הקטנים עושים את ההבדל הכי גדול. למשל, למרות היותו של האף איבר גדול מאוד שממוקם באמצע הפנים, ולמרות ששפתיים בשרניות יכולות להיות בולטות מאוד לחיוב, אי אפשר להתעלם מחשיבות הריסים.

לשמור על הריסים בצורה נכונה

הריסים יכולים להיות איברים לא מוערכים כאשר גם החשיבות שלהם מבחינת שמירה על הגוף ובוודאי מבחינה אסתטית חשובה הרבה יותר ממה שנראה לכם. לא רק שהריסים שומרים שנוכל לשלוח מבט גם בגשם זלעפות, ולא רק שהם מונעים ממזיקים להיכנס אל העין בקלות, הם משתלבים נהדר בעיצוב הפנים וריסים ארוכים ומעוגלים מעט יכולים להפוך אפילו גברים להרבה יותר יפים. עם זאת, יש צורך לשמור על הריסים כיוון שעם הזמן הם יתקמטו מעט, יאבדו מהעקמומיות האסתטית שלהם ויכולים לפגוע במראה. איך אפשר לשמור עליהם? אנו ב-touchup כאן כדי לספר לכם על כמה טיפים חשובים.

טיפים לטיפול ושמירה על ריסים המושלמים

· חשוב מאוד לבחור מעגל ריסים מתאים. יש נשים שחושבות שאם הן יבחרו במעגל ריסים זול זה לא ישפיע על הבחירה כי למעשה הפעולה עצמה די פשוטה והיופי בה תלוי בעיקר במי שמעגל אותם. אפשר לומר שמצד אחד זה נכון אך מצד שני מדובר על עיגול ריסים שיכול להיות הרבה יותר נוח מה שישפיע על התוצאה. מעגל ריסים איכותי יוביל לעבודה איכותית יותר וזה דבר שאתם חייבים לקחת בחשבון, גם גברים וגם נשים.

· מי אמר שעוד שכבה של מסקרה תוסיף? אין ספק שאם יש עוד שכבות של מסקרה המראה יהיה עשיר ודומיננטי יותר אך יש גבול לכל תעלול. בסופו של דבר שכבה אחת יותר מידי יכולה להיות בעייתית מאוד כי המראה יהיה מצועצע מידי ומזה כדאי מאוד להימנע שכן מראה כזה לא נתפש כמרשים. איך תדעו אם זה מספיק או שאפשר להוסיף עוד? תשאלו לחוות דעת של חברה, אימא, אחות או כל אחד שמבין דבר או שניים באיפור ועיצוב ריסים.

· ריסים מלאכותיים יכולים להיות מעולים למראה המושלם. עם זאת חשוב לקנות ריסים מלאכותיים איכותיים שלא יתלבשו את הריסים המקוריים שלכם בהסרה, וכאל ושיחזיקו מעמד לזמן רב ויהיו אסתטיים במיוחד ויתאימו ללוק הכללי שלכם.

טיפים לטיפול בריסים

תיגעו בריסים כמה שפחות

אל תיגעו בריסים אם אין בכך צורך. אפשר לחלק את הטיפ הזה לשני טיפים שונים. הטיפ הראשון הוא לא לגעת בריסים עם הידיים בכלל. האצבעות שלנו כמו כל אצבעות של כל חיה אחרת לא אמורות לגעת בכלל בריסים אלא אם כן נתפס בהן משהו. אם אתם רוצים מראה אסתטי תיגעו בהם רק עם מעגל ריסים עדין. שנית, תיגעו בהם כמה שפחות ורק כשיש צורך. הריס מסודר? אל תנסו לשפר אותו יותר מידי כי מדובר על איבר קטן ועדין אז לגעת כמה שפחות יהיה עדיף.