טיפים למתאפרת המתחילה

אף אחת מאיתנו לא נולדה כשהיא מאופרת אבל כל אחת ואחת מאיתנו יכולה לרכוש לעצמה מיומנויות איפור בסיסיות אשר יעניקו לה את הכלים הנכונים להתאפר בכוחות עצמה. לפניכן, מספר כללים בסיסיים לאיפור עצמי:

 טיפוח יומיומי קבוע של עור הפנים

עור פנייך מהווה את הבסיס הראשוני לכל שכבת איפור או סגנון איפור כזה או אחר ולכן חשוב להפקיד על טיפוח יומי וקבוע של עור הפנים באמצעות שגרה יומית של ניקוי עור הפנים (בוקר וערב) והזנתו בתכשירי טיפוח שונים המותאמים לסוג העור.

 שימוש קבוע בסבון פנים ומסיר איפור

לצורך ניקוי מיטבי של עור הפנים אנו ממליצות לך לרכוש סבון פנים התואם את סוג עורך ומסיר איפור איכותי. את פעולת הניקוי והסרת האיפור חשוב לבצע בכל פעם שאת מתאפרת ולעולם לא ללכת לישון שפנייך מאופרות ואין זה משנה עד כמה את עייפה או תשושה.

 מייקאפ הוא הבסיס לכל איפור

מייקאפ בגוון הנתון התואם את גוון העור הטבעי שלך הוא הבסיס הטוב והמומלץ ביותר לכל איפור. את המייקאפ עצמו מומלץ למרוח על כל הפנים עד לקו הלסת ולהימנע ממריחת המייקאפ על הצוואר.

 סומק עדין וטבעי

מומלץ לבחור בסומק אבקתי אותו יש למרוח על עצמות הלחיים ומשם לכיוון האוזניים. חשוב להקפיד על כמות סומק קטנה על מנת להבטיח מראה סומן עדין וטבעי. לצורך מריחת הסומק אנו ממליצות לך לרכוש מברשת איפור

 שפתון התואם את הגוון הטבעי של שפתייך

כיום עומד לרשותך היצע כמעט אינסופי של שפתונים וליפ-גלוסים, כאשר הבחירה אחד מהם חייבת להיעשות בהתאם לגוון שפתייך הטבעיות וזאת על מנת שמראה השפתון/ליפגלוס יעניק לך את המראה המטופח מבלי שתדרשי לחדש אותו מדי שעה עגולה. יחד עם זאת, אנו ממליצות לך להצטייד בשפתון באופן קבע ולדאוג לחדש אוות לאחר ארוחות וכדומה.

 גבות

הגבות הן למעשה המסגרת של הפנים ולכן חשוב שהן לא יקבלו מראה מאופר יתר על המידה. יחד עם זאת, רצוי להדגיש את הגבות בעזרת צללית ולהתחיל עם גוון בהיר ובמידת הצורך לעשות שימוש גם בגוון כהה יותר במידה ותרצי להבליט את הגבות יותר.

 

 

 ריסים

איפור של ריסי העיניים יכול לשדרג את מראה העיניים ואת המראה הכללי של האיפור ולצורך כך עומדות לרשותך חלופות שונות כגון: שימוש בריסים מלאכותיים, רכישת מכשיר מעגל ריסים המעניק מראה ייחודי לריסים, הבלטת הריסים באמצעות מסקרה ומברשת ייעודית גדולה וגמישה.

 קונסילר נוזלי

קונסילר זה נמרח בקלות ומומלץ להניח אותו לפני שכבת המייקאפ. מוצר זה נועד לטשטש כמתים כהים מתחת לעיניים ולכן השימוש בו מיועד בעיקר לנשים בוגרות יותר.

 רכישת מוצרי איפור המותאמים לסוג עורך

אחד מהתנאים הבסיסיים ביותר לאיפור עצמי הוא למעשה רכישת מוצרי איפור המותאמים לסוג עורך ולצורך כך אנו ממליצים לך להיוועץ עם יועצות יופי וטיפוח בטרם רכישת ארגונית לאיפור המכילה בתוכה מספר מוצרי טיפוח לאיפור הפנים.

לימוד עצמי

כיום באמצעות רשת האינטרנט תוכלי למצוא אלפי סרטוני הדגמה באמצעותם תוכלי לרכוש מיומנויות איפור עצמי. אל תהססי ללמוד ולנסות מראה חדש בכל פעם.

להלן מספר מוצרים בסיסיים שכל מתאפרת מתחילה צריכה: beauty blender שהיא למעשה ספוגית ייחודית המאפשרת למרוח את המייקאפ בצורה אחידה, חלקה וטובה יותר למראה על עור הפנים, ארגונית לאיפור שהיא למעשה ארגונית המכילה בתוכה מספר מברשות, צלליות וכדומה לאיפור יומיומי, מברשת מייקאפ וגם מברשת סומק ששתיהן חשוב שתהיינה מיועדות למריחת סומק או מייקאפ.