6 פריטים שכל טאץ’ אפ גירל חייבת להכיר

עולם הטיפוח הוא כבר מזמן לא נחלתן הבלעדית של הנשים בגילאי 20 ואילך, וכיום, כל נערה בגיל העשרה יכולה להרשות לעצמה להחזיק ערכת טיפוח מקצועית המשלבת בתוכה מגוון פריטי חובה לטיפוח היופי ברמה היומיומית. בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא את ששת פריטי החובה של חברת “טאץ אפ” שכל נערה ונערה חייבת להכיר .

פריט חובה מספר 1: מברשת כדורית לשיער

מברשת כדורית לשיער

פריט זה הוא למעשה מברשת ספירלית היודעת לייצר נפח לשיער ולהקנות לו מראה גלי בקלות ובמהירות. המברשת מגיעה עם ראש בצורת כדור המאפשר למעשה לסיבי המברשת “לתפוס” כל שערה מכיוון אחר ולהעניק לשיער את הנפח המיוחל. השימוש במברשת יעיל במיוחד כאשר נעזרים גם במייבש שיער במקביל לצורך הענקת הנפח לשיער.

לרכישת המוצר לחצי כאן.

פריט חובה מספר 2: מברשת איפור קבוקי נשלפת

מברשת קבוקי נשלפת

מברשת קבוקי נשלפת היא למעשה מברשת איפור המשלבת בתוכה סיבים בעלי חיתוך אלכונסי המיועד לשימוש במוצרי איפור שונים (אבקה, קרם, נוזלי). המברשת מגיעה בתוך מנגנון נשך, עם כיסוי פלסטי להגנה מרבית על סיבי המברשת והיא מיועדת לנשיאה קלה ונוחה בתיק האיפור האישי שלכן.

פריט חובה מספר 3: ריסים מלאכותיים

מוצרי הטיפוח והאסתטיקה של חברתtouchup כוללים גם היצע מרשים של ריסים מלאכותיים המעניקים מראה ייחודי לכל זוג עיניים. הריסים המלאכותיים המשווקים על ידי חברת טאץ’ אפ כוללים מותגים שונים והם מיוצרים משיער טבעי. ריסים אלו מתאפיינים באורך מדורג להשלמת המראה הטבעי והם מותאמים גם לאילו מביניכן המרכיבות עדשות מגע.

לצפייה בקטלוג הריסית מלאכותיים לחצי כאן.

פריט חובה מספר 4: מעגל ריסים

מעגל ריסים

מוצר טיפוח נוסף למראה ריסים שאי אפשר לעמוד בפניו הינו מעגל ריסים המיועד לעיגול ריסים ישרים וקבלת מראה עיניים פתוח ומואר. מוצר זה מותאם במיוחד לאילו מביניכן בעלות העיניים הקטנות יותר. מוצר זה מגיע עם רוחב מעגלי של 34 מ”מ והוא מעניק לריסים מראה טבעי מן השורש.

פריט חובה מספר 5: ארגונית איפור

ארגוניות האיפור של חברת טאץ’ אפ מגיעות במגוון רחב של גדלים ודגמים והן מותאמות לכל צרכי האחסון והשמירה על תכשירי האיפור השונים העומדים לרשותכן. היתרון הפונקציונאלי של ארגוניות האיפור טמון בעבודה שמצד אחד הן מאפשרות לכן ליהנות מסדר מקסימאלי בכל הנוגע לאחסון תכשירי האיפור ומצד שני הן אינו “תופסות” מקום רב ולכן הן יכולות להתאים לכל מדף העומד לרשותכן. בארגוניות השונות תוכלו למצוא מקום ייעודי להצבת מברשת איפור מכל סוג ודגם.

לצפייה בקטלוג ארגוניות האיפור של טאץ’ אפ – לחצי כאן.

פריט חובה מספר 6: ערכות ביוטי בלנדר

ביוטי בלנרד הינו מותג בינלאומי המיועד למריחת קרמים ותכשירי איפור מכל סוג (קרם, נוזל או אבקה). מוצר זה מגיע במספר דגמים הכוללים בין היתר את הביוטי בלנדר אוריגינאל שהוא למעשה הספוג הראשון לאיפור ללא פינות. היתרון המובהק של מוצרי ביוטי בלנדר טמון בעובדה שהם מיועדים לכל סוגי העור וניתן לעשות בו שימוש רב פעמי. כמו כן, ישנו מוצר ביוטי בלנדר המשלב בתוכו גם ספוגית+מנקה. מכשיר זה הינו סט חסכוני הכולל גם פתרון ייעודי למריחת קרמים ותכשירי איפור וגם מנקה המותאם לכל סוגי העור. מוצרי beauty blender משווקים על ידי חברת טאץ’ אפ וניתן לרכוש אותם ישירות מאתר המכירות המקוון של החברה.

למוצרי ה- Beauty blender.

טאץ’ אפ – עולם שלם של מברשות ואביזרי איפור

חברת טאץ’ אפ מעמידה לרשותכן עולם שלם של מוצרי טיפוח חיוניים והכרחיים המשלב בתוכו את כל המותגים הגדולים והמובילים בעולם במחירים הנוחים והמשתלמים ביותר. מוצרי החברה כוללים היצע מרשים של כל אחד מפריטי החובה המופיעים לעיל והם ממתינים גם לכם באתר המכירות המקוון של החברה.