!גבות סוררות? יש מה לעשות

גבות עבות ומעוצבות הן אחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בעולם האופנה בכלל ובעולם האיפור בפרט. יחד עם זאת, עיצוב גבות יכול להיות עניין טריקי למדיי, ולא פעם אנחנו סובלות מגבות סוררות שהורסות לנו את הטוטאל לוק. מה אפשר לעשות בשביל להשיג את המראה הנכון גם כשהגבות לא מסתדרות? המדריך המלא:

עגולות, משולשות שטוחות עם בצורת כנף- לא משנה איך את אוהבת את הגבות שלך, את תמיד תרצי שהן יהיו מסודרות ומעוצבות. הטרנד הנוכחי בעולם האופנה והאיפור הוא טרנד הגבות העבות והמעוצבות, שהתחיל עוד בשנות ה-80 בתקופת הזוהר של ברוק שילדס האגדית, וחזר לאופנה עם פריצתה של קארה דלווין לחיינו.

לאחר שביונסה, ג’ניפר אניסטון, קירה נייטלי ועוד אימצו את הטרנד, המראה הפראי של הגבות תפס תאוצה ונשים רבות בכל העולם, וגם בישראל כמובן, אימצו את הטרנד.

במקביל הדגש על עיצוב הגבות גדל, ולא בכדי, שכן הגבות שלנו משפיעות מאוד על המראה הכולל שלנו. חוקרים מצאו כי הגבות משפיעות על הבעת הפנים שלנו ועל הרושם הראשוני שאנו יוצרים.

הגבות מעניקות מעין מסגרת לפנים ולעיניים שלנו, וגבות מעוצבות ויפות מדגישות את העיניים ומעניקות לנו מראה נקי ומטופח. כך, נשים רבות דואגות להסתובב עם גבות מעוצבות.

אך אליה וקוץ בה- גבות מעוצבות, בין אם עבות או דקות, עגולות או שטוחות, דורשות השקעה וטיפוח. אמנם נשים רבות בוחרות ללכת למקצוענים על מנת שיעצבו את הגבות שלהן, אך הטיפוח לא נגמר בכך וכיום טיפוח הגבות הוא חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח של נשים רבות. כך, ונשים רבות מעצבות בעצמן את הגבות שלהם על בסיס יומיומי על מנת לשמור על מראה מטופח ועל גבות מרשימות.

טיפוח גבות

גבות סוררות

ישנם דרכים רבות לשמור על עיצוב הגבות שלכן. את העיצוב הראשוני מומלץ (לפחות בפעמים הראשונות) לעשות אצל מקצוען.

מעצבי גבות מקצועיים מחזיקים בניסיון ובידע שיעזור לכן להתאים את צורת הגבה למבנה הפנים והעיניים שלכן, כך שצורת הגבה תחמיא לכן באופן מושלם.

כמובן שרצוי להשאיר את הטיפול בגבות שלכן רק בידיהם המקצועיות, אך לא לכולן זה מתאפשר עקב אילוצים תקציביים או אילוצי לוח זמנים.

לכן, ישראליות רבות בוחרות לשמור בעצמן על מראה הגבות המטופח שלהן, ולתת Touch up קטם בעצמן בכל פעם שנדרש.

לשם כך הן נעזרות באביזרים שונים כמו גם באיפור. כך, בזכות טרנד הגבות מברשת גבות הפכה לאביזר חובה בכל ארגונית לאיפור עבור כל אישה, ממש כמו מברשת שיער, מברשות האיפור, המסקרה ומעגל הריסים שלכן.

מדוע צריך לשמור על טיפוח הגבות?

אין אדם בעולם שלא חווה bad hair day (יום בו השיער לא מסתדר ולא נראה טוב) לפחות פעם אחת בחייו.

יש בקרים בהם אנחנו מתעוררים ומשהו פשוט לא מסתדר בשיער, לא משנה כמה פעמים נסרק אותו במברשת שיער, נטפח אותו ונשקיע בסידור שלו.

באופן דומה, ישנם ימים בהם אתן מתעוררות והגבות שלכן לא מסתדרות. למרות שהשקעת זמן וכסף בעיצוב ובמילוי שלהן, הגבות שלך נראות שונה ממה שהן נראות בדרך כלל, מפוזרות ולא מטופחות, לא דומות האחת לשנייה, ולא בצורה בה הן אמורות להיות. בדומה לשיער, כאשר הגבות לא מסתדרות כל המראה שלנו עלול לא להסתדר, ואנו עלולות להיראות פחות טוב ואפילו מוזנחות במקרים קיצוניים.

בדיוק בשביל מקרים כאלה, חשוב להחזיק באביזרים שיעזרו לנו לעצב ולטפח את הגבות שלנו. מברשת גבות של SPOOLIE למשל תעזור לכן לסרק את הגבות ולהחזיר אותן לקדמותן. במידה וגם לאחר, שסירקתן את הגבות ישנם מספר שיערות סוררות שפשוט מסרבות להסתדר והורסות לכן את הצורה של הגבות, השפריצו מעט ספריי לשיער על המברשת והברישו את הגבות. כך, הגבות שלכן יחזרו לצורה המעוצבת המקורית ואפילו יישארו ככה למשך כל היום.

חשוב לציין שמברשת גבות לא רק עוזרת לסדר ולעשות touch up לגבות, אלא גם שומרת על בריאותן.

היא מסייעת לחדש את שיער הגבות, להסיר ממנו לכלוך וקשקשים ועוד. כך, כדאי שלצד מברשת האיפור, הרימל, וספוגית ה – Beauty blender שלכן, תציידו את ארגונית האיפור שלכן גם במברשת גבות איכותית.