ארגונית לאיפור

צפו בקטלוג מעגלי הריסים שלנו

ארגונית לאיפור הוא הדבר הטוב ביותר שאת יכולה להתפנק בו אם איפור מהווה חלק מהותי בחייך,

ואם את נוהגת להשקיע באיפור וגם בטיפוח ריסים מלאכותיים על בסיס יום יומי.

ארגונית לאיפור הוא מונח גג הכולל בתוכו שני סוגים של ארגוניות: נייחת וניידת, ובשני המקרים מדובר באחת הדרכים הטובות ביותר לאחסן את כלי האיפור שלך.

אחסון כלי איפור הוא אולי המרכיב החשוב ביותר בשמירה עליהם, בשמירה על שיער מברשות איפור ועל השלמות של חומרי האיפור.

יחד עם זאת, בכל ארגונית שאת בוחרת, כדאי לוודא שהארגונית מגיעה עם מכסה שמאפשר לאטום אותה מהסביבה החיצונית, שגם היא עלולה לגרום לנזק לכלי האיפור במצבים וסביבות שונות.

ארגונית מיועדת לעשות סדר, אבל היא יכולה גם לעשות בלגן

פונקציונליות זה עניין חשוב, אבל לא פחות חשובה מכך היא ההרגשה.

את לא רוצה להשקיע כסף בארגונית גדולה, שלא תוכלי למלא אפילו את מקצתה. ארגונית גדולה מדי גם פוגמת באסתטיקה שלה, אבל גם פוגמת ביכולת שלה לשמור על כלי האיפור.

מברשת שיער ומברשות אחרות לא עומדות כפי שצריך ונוטות ליפול, תיבות האיפור הקטנות מתפזרות בתוך המרחב הפנוי שעומד לרשותן, ובסופו של דבר, ארגונית לאיפור שהייתה אמורה לסייע לך לעשות קצת סדר בדברים, הופכת למרחב קטן שיש בו הרבה בלגן.

בחנויות המוכרות ארגוניות לאיפור, תוכלי למצוא ארגוניות במגוון רחב של גדלים.

הקפידי שאת בוחרת בארגונית המתאימה לך ולכמות אמצעי האיפור שאת נוהגת להשתמש בהם.

אם את נוהגת להיות בדרכים לא מעט, תוכלי למצוא נרתיקים לסטים כמו אלו של המותג Coastal scents, שיאפשרו לך להגן על המברשות ולקחת אותן איתך לכל מקום מבלי לרכוש ארגוניות נפרדות.

ארגונית לאיפור

 ארגוניות ניידות – להימנע בכל מחיר מדחיסת אמצעי האיפור

הדברים נכונים גם כאשר מדובר בארגונית ניידת, כלי נרתיק ייעודי לאיפור, שאותו את יכולה לקחת איתך לכל מקום.

בארגונית זו, הכלל הוא בדיוק הפוך: את לא רוצה ארגונית שמתאימה בדיוק לאחסון כל כלי האיפור שלך, ולבטח לא ארגונית לאיפור שבה את צריכה לדחוס את כל האמצעים.

דחיסת מברשות איפור למשל יכולה להוביל בקלות רבה לפגיעה בראשי השיער שלהן והוצאתן מכלל שימוש.

על כן, בכל סוג של ארגונית שאת קונה, הקפידי על כך שאת בוחרת את הארגונית בגודל הנכון, הגודל שמתאים לך ושיכול להכיל בצורה טובה ואפקטיבית את כל אמצעי האיפור שלך.

תאי אחסון ייעודיים לסוגים השונים של אמצעי האיפור

דבר נוסף חשוב שאת רוצה לוודא בהזמנת ארגונית לאיפור הוא אמצעי האחסון שמעמידה לרשותך הארגונית, ובאמצעי אחסון אני מתייחסים לנישות בהן ניתן להניח את חומרי האיפור, כיסונים קטנים וייעודיים לאחסון מברשות, תאים נפרדים למברשות שונות וכן הלאה.

היכולת לשמור על סדר בתוך ארגונית לאיפור, תלויה מאוד ביכולת לקבע כל אמצעי איפור למקומו, ואת זה תוכלי להשיג אך ורק בארגוניות המכילות בתוכן אמצעי אחסון מתאימים ותאים ייעודיים לכל אחד מאמצעי האיפור על פי הגודל והמבנה שלו.

ארגונית לאיפור: השוק גדול ומגוון – בחרי את הארגונית המתאימה לך ביותר

ואחרי שאמרנו את כל זה, השוק מוצף באין ספור דגמים של ארגונית לאיפור, וחלק לא קטן מהן מבוססות על המטרה הפשוטה לאחסן את אמצעי האיפור במקום אחד מבלי להקפיד על אחסון נכון.

כך למשל, ארגוניות שכל מה שהן יודעות להציע הוא פס גומי שמאחוריו ניתן להצמיד את כל מברשות האיפור, ועוד כיס פלסטיק שבו אפשר לאחסן את כל חומרי האיפור.

מן הסתם, לצורך אחסון אמצעי האיפור, ארגונית כזאת יכולה בהחלט לעשות את העבודה, אך כנראה שבפרמטר של שמירה על אמצעי האיפור, ארגונית כזאת הייתה מקבלת ציון נמוך למדי.

ארגונית לכל אמצעי איפור, והכל יחד בתוך ארגונית אחת גדולה

לו היינו צריכים לבנות את הארגונית האולטימטיבית, הייתה זו ארגונית אחת גדולה שכוללת בתוכה כמה ארגוניות ייעודיות קטנות יותר.

תוכלי לקנות ארגונית אחת למברשות האיפור, בה ישנם כיסים ייעודיים לאחסון נכון של כל מברשת בנפרד, וארגונית אחת נוספת לאחסון תיבות האיפור הקטנות, שגם היא בנויה בצורה המתאימה כדי לאחסן אותן בצורה אפקטיבית כשהן מקובעות למקומן ולא מתפזרות במרחב.

את שתי הארגוניות האלה ניתן להשלים בארגונית גנרית אחת נוספת בה ניתן לאחסן מכלים גדולים כמו מסיר לק, קרמים, ספוגיות איפור, ביוטי בלנדר וכדומה.

את כל אלה ניתן לרכז בצורה מסודרת בתוך ארגונית אחת גדולה שמציעה תא אחסון אחד גדול, רק יש לוודא שהארגונית הגדולה מתאימה בגודלה לאחסון כל הארגוניות הקטנות בצורה אפקטיבית.

ארגונית אקרילית לאיפור

ארגונית איפור אקרילית

 

 

 

 

 

 

 

רכשי לך ארגונית איפור, והתחילי להנות מסדר מופלא וייעול תהליך האיפור בכל בוקר!

 

 

כתיבת תגובה