איך לשמור על עור הפנים בחורף

אוהבת את החורף אך סובלת מאוד מתנאי מזג האוויר ,שפוגמים בעור הפנים?? את לא לבד. אין ספק כי האוויר היבש, המאפיין את תקופת החורף, גורם לנשים רבות לצאת מהכלים ולסבול מתחושות לא נעימות וממפגעים אסתטיים לרבות חשמל סטטי בשיער, שפתיים סדוקות, עור פנים מיובש וכיוצא בזאת. כדי לאפשר לכם לעבור את החורף בשלום ולהימנע מתחושות יובש קשות ומציקות, הכנו לכם מספר טיפים.

הבחירה, לכתוב דווקא עכשיו את הטיפים הבאים, נבעה בעיקר בשל התחושה שהיובש ממתין לנו ממש מעבר לפינה ורק מחכה לתקוף את הפנים הבאות של מי מכן. כדי להתמודד בשלום עם היובש, אין מנוס מלהתמקד במילה לחות. ברשתות השיווק ישנם מוצרים רבים ומגוונים המכילים לחות במטרה להתמודד עם מקרי היובש המאפיינים את החורף וכל מוצר הוא מוצר ייעודי לרבות קרם לחות לשיער, לידיים לעור הפנים ועוד.

טיפים למניעת יובש

עור פנים יבש

אם תצליחו ליישם חלק או את כל הטיפים הבאים, מובטח לכם חורף לא יבש. בהצלחה.

 מים כפתרון טבעי למלחמה ביובש

כדי למזער את היובש ממנו את סובלת, השתדלי לשתות מים בעיקר אם את לא הטיפוס שחש צמא ו/או אוהב לשתות מים. המים שתזיני בהם את גופך, יעניקו לחות לעורך, לשיערך ובכלל.

 תחליבי רחצה עשירים בלחות

בכל יום בו את מתקלחת, הקפידי לסבן את גופך ואת פנייך בתחליבי רחצה עשירים בלחות. החברות השונות מכירות את בעיית היושב על בוריה ועל כן הן מייצרות תחליבים ייעודיים לחורף (אך לא רק) במטרה לאפשר לך ליהנות מחורף לח.

 מים פושרים ולא חמים

מכירה את התחושה שאת ממלאת את הידיים במים חמים וזורקת אותם אל עבר עור הפנים? אז זהו, בדיוק על זה רצינו לדבר איתך. מים חמים גורמים לגירויי העור ומגבירים את היובש ממנו הוא סובל. אם את מתעוררת בבוקר, ואף על פי שקצת קר, השתדלי שלא לשטוף את עור הפנים במים חמים אלא במים פושרים בלבד.

 הקרם שלך הוא הפתרון לבעיית היובש ממנה את סובלת

כדי לא לסבול מיובש שמעניק לעור מראה לא מלבב מעבר לתחושה הלא נעימה, חשוב למרוח את עור הפנים לפחות פעם ביום בקרם לחות מזין. שימו לב כי אתם משתמשים בקרם ייעודי לכל אזור בגוף, דיינו בקרם ידיים לידיים בקרם רגליים, קרם גוף, קרם פנים ועוד. לא כל קרם מתאים לכל אזור בגוף ולכן חשוב להימנע משימוש בקרמים שונים בעור הפנים, אלא להשתמש רק בקרם פנים ייעודי.

 מזגן בחורף

המזגן מייבש לא רק את הבגדים שתלית הבוקר אלא גם את עור הפנים אך מה לעשות שאי אפשר בלי מזגן לחמם את הבית? המשיכי לתלות בגדים ו/או הניחי מגבת ספוגה במים בחלל הפתוח והם כבר יתרמו להעשרת הלחות בחדר אותו את מחממת.

 מסכות

מסיכה לפנים

לכל שיער ו/או פנים יש מסיכה ייעודית שנועדה להגביר את אחוזי הלחות. כדי לאפשר לכן חורף לח ולא יבש, מומלץ להשתמש במסכה בהתאם בתדירות המותאמת להוראות השימוש, כך תחדיר המסכה לחות לעור הפנים שלך ותאפשר לו להראות זוהר ויפה יותר באופן משמעותי ובעיקר בימי החורף היבשים.

 

 

צפו בקטלוג מברשות האיפור שלנו

 

לסיכום

עור הפנים שלך הוא בין היתר תעודת הזהות שלך. הפנים הם המפגש הראשון שלך עם העולם ולכן חשוב להשקיע בהם לא פחות מהשקעות אחרות, מה עוד שחשוב, תחושתית להרגיש נוח עם עור הפנים – כדי שזה יקרה, יש להשקיע בו ולהזין אותו בלחות על בסיס קבוע.