איך לסדר את ארגונית האיפור שלך בצורה הטובה ביותר

איפור הוא חלק משגרת היום יום של מרבית הנשים, כך שבאופן טבעי הוא גובה זמן לא מועט במהלך היום יום ובעיקר בתחילת היום – רגע לפני שאתן יוצאות אל עוד יום עבודה. אם גם את מתאפרת, סביר שאת מחזיקה במגוון נרחב של איפור ובוחרת מתוכו בכל יום את האיפור המתאים בין היתר למצב הרוח איתו התעוררת ואל מקומות המפגש אליהן את ממהרת באותו היום.

כל עוד ארגונית האיפור שלך מסודרת מבעוד מועד, הרי שמלאכת האיפור לא תארך זמן רב מידי ואת תצליחי לבחור מתוך המגוון הרב שלך את הצבע המדויק אותו את מחפשת ולעיתים אף יצוץ לך צבע, שלא חשבת עליו מבעוד מועד וזאת משום שהוא לא קבור תחת ערמת האיפור, אלא מונח בסדר מופתי בארגונית האיפור שלך.

כל עוד הארגונית שלך מסודרת, את תיהני להתאפר בכל נקודת זמן ולהיפך, אם האיפור שלך לא מסודר ואת נאלצת בכל פעם להתמודד עם חיפושים בלתי פוסקים אחר האיפור הרצוי לך, האיפור יהפוך למסע מפרך ולא נעים, הדורש ממך זמן רב יותר מזמן ההתאפרות בפועל.

כך תסדרי את ארגונית האיפור שלך

כדי לסדר את ארגונית האיפור שלך באופן הנוח ביותר עבורך, קבלי מאתנו מספר טיפים, מהן נהנית כל אישה המחזיקה מגוון רב של איפור בארגונית. בשלב הראשון, רכשי לעצמך ארגונית בה תוכלי להניח את כל מוצרי האיפור היומיומיים שלך. אם יש לך שידת איפור, הניחי במעלה השידה את האיפור בו את משתמשת באופן תדיר יותר ואף יומיומי ואילו במגירות השידה הניחי את יתר האיפור בו את משתמשת לעיתים רחוקות יותר. מומלץ את מברשות האיפור הגבוהות להניח בתוך כוס ובסמוך לארגונית המכילה את האיפור השמיש ביותר, כך שתוכלי לראותו היטב ולבחור את המברשת לה אתם זקוקים, ככה לדוגמא עם יש לכן ריסים מלאכותיים בשלב השני עברו למגירות, שם סדרו את יתר האיפור וזה שאתם משתמשים בו פחות אך עדיין זקוקים לו בשגרה. גם במקרה זה כדאי לרכוש ארגונית שתתאים במידות למגירת השידה שלכם.

בארגונית, הניחו את מוצרי האיפור בהתאם לקטגוריות: שפתיים, צלליות, קרמים, מייקאפים וכמובן הפלטות שאתן הכי משתמשות בהן. אם אתן מהנשים, שמחזיקות מוצרי איפור מעבר לכמות לה אתן זקוקות, הפרידו את האיפור לשתי מגירות, כאשר במגירה העליונה הכילו את האיפור שאתם משתמשות בו (אך לא בהכרח ביום יום) ואילו במגירה השנייה ארגנו את האיפור שאתן משתמשות בו לעיתים רחוקות בלבד – כך תצליחו לשמור על סדר ולקצר את זמני ההתאפרות שלכם.

כל מה שאתם צריכים לדעת על ארגונית איפור.

עליכן לקחת בחשבון, כי כל עוד אביזרי ותכשירי האיפור מסודרים בארגונית, אתן נהנות מקיצור משמעותי בזמן ההתארגנות – אלמנט מהותי וחשוב מאוד, בעיקר בבקרים הלחוצים בהן עליכם לצאת בזמן אל עוד יום עבודה לימודים ואף בילויים.

אנחנו מזמינים אתכן להמשיך לגלוש באתר touchup ולמצוא את אביזריי האיפור הטובים ביותר בשבילכם.