איך לבחור איזה איפור לקחת לנסיעה?

הקיץ כבר כאן, עונת הנסיעות לחו”ל בעיצומן ורגע לפני שאת אורזת לעצמך תיק איפור לנסיעה רק כדי לגלולת שלא לקחת כל מה שרצית, זה הזמן לדעת איך לבחור איזה איפור לקחת…

אין זה משנה לאן את מתכננת לטוס ומהי אופי הנסיעה המתוכננת, קרוב לוודאי שאת תרצי לשמור על המראה המטופח שלך גם במהלך הנסיעה. אז רגע לפני שאת מעמיסה לתוך המזוודה את כל סט האיפור העומד לרשותך שבו את משתמשת ביומיום, ריכזנו עבורך מספר דברים שחשוב שתדעי בכל הנוגע לבחירת איפור לנסיעה.מבר

דבר ראשון חשוב שתהיי מודעת לכך שביותר ויותר מדינות מסביב לעולם אינן מתירות להכניס לשטחן מוצרי קוסמטיקה שונים וזאת מטעמי בידוק וביטחון. איסור זה חל כיום במדינות רבות בהן אסור להכניס בקבוקי קוסמטיקה שונים באריזות בעלות נפח של יותר מ-100 מ”ל. לפיכך, אנו ממליצות לכך בראש ובראשונה להעביר את הקרמים השונים אותם את מעוניינת לקחת לנסיעה לתוך בקבוקונים קטנים המיועדים לנסיעות. בקבוקונים אלו הינם בעלי סגירה הרמטית וניתן להזין לתוכן קרמים, שמפו ואפילו בושם.

איפור לטיסה לחול

דבר שני שאנו ממליצים לך לעשות הוא לבדוק את תנאי מזג האוויר במדינת היעד אליה את טסה ולהתעדכן במזג האוויר הצפוי באותה מדינה לאורך כל תקופת שהותך בה. פעולה זו תאפשר לך “להתארגן” על מוצרי איפור שונים המותאמים לעונת השנה ומזג האוויר ובכך תיחסך ממך הפעולה ליטול את כל מוצרי האיפור העומדים לרשותך. במקביל, אנו ממליצים לך לארוז רק את מה שבאמת נחוץ לך ולא את מה שנראה לך שיכול להתאים.

להלן מספר טיפים מה מומלץ לקחת ומה לא:

  • רכשי לעצמך לפני הנסיעה מייקאפ פודרה באריזה מוקטנת
  • רכשי לעצמך מארז קטן של צלליות (עד 4 גוונים במארז) וותרי על “התענוג” הנלווה לנשיאת סטים שלמים של צלליות לחו”ל – לא תעשי בהם באמת שימוש…
  • רכשי לעצמך מספר ליפסטיקים היכולים לשמש אותך גם לצרכי הגברת הלחות באזור השפתיים וגם ליצירת קצת צבע
  • הזיני לתוך בקבוקון נסיעה (הקטן מ-100 מ”ל) מעט ג’ל לשיער היכול לשמש אותך גם לצרכי סידור השיער במהלך הנסיעה וגם לצרכי סידור ועיצוב הגבות במידת הצורך.
  • במידה ואת בוחרת לקחת איתן סומק אנו ממליצות לך לבחור בסומק במקרם קרמי ובכך לוותר על נשיאת מברשת ייעודית לסומק.
  • רכשי לעצמך מברשות רב שימושיות בהן את יכולה לבצע מספר פעולות. במידה ותרכשי מארז צלליות קטן וודאי שהוא מגיע עם מברשות מוקטנות.
  • רכשי לעצמך ג’ל לניקוי ידיים (שימי לב שאת רוכשת בקבוקון שנפחו קטן מ-100 מ”ל). ג’ל זה יוכל לשמש אותך כחומר חיטוי יעיל לניקוי הידיים לאורך כל הנסיעה והוא ישמור על כפות ידייך נקיות ויאפשר הזנת קרם ידיים מבושם.

מספר מילים על תיק האיפור

touch:up - מברשות איפור מומלצות לנסיעה לחול

בטרם הנסיעה אנו ממליצות לך לרכוש תיק איפור המותאם לכל פריטי האיפור אותן תהיי מעוניינת לקחת איתך לנסיעה. בדקי שהתיק מורכב ממספר תאים שונים אשר יאפשרו לך להניח את מוצרי האיפור השונים בצורה נפרדת. כמו כן, מומלץ לבדוק שהתיק עצמו מיוצר מחומר רחיץ אותו ניתן לנקות במים.

מספר ימים לפני הנסיעה אנו ממליצות לך לעשות טיפול פנים, טיפולי מניקור –פדיקור ובמסגרתם לבחור את הגוון המועדף עלייך ללק הציפורניים ליום הנסיעה. הרשי לעצמך להתפנק וגלשי עוד באתר touch-up , הקפידי לשתות כמויות מספקות של מים והמון מנוחה וגם אתם תשמרי על מראה עור פנים מבריק ומטופח במהלך ימי הנסיעה. אנו מאחלות לך טיסה נעימה וחופשה מהנה ומטופחת במיוחד…