אביזרי שיער – עושים לכם סדר בבלאגן

מחירים נמוכים. פתרונות נפלאים. סדר בבלאגן. כל אלו מאפיינים את אביזרי השיער. אביזרים אותה כל אישה מחזיקה במגירת כוננית אביזרי האיפור שלה או באותה מגירה בחדר האמבט בה היא ממקמת את כל מוצרי “הקסם”. כי היום בדיוק כמו אביזרי איפור, אישה אינה יכולה בלי אביזרי השיער שלה. אז מהם אותם אביזרי שיער שעושים את כל ההבדל, מהו השימוש העיקרי בכל אביזר, לאיזה סוג שיער הוא מתאים ומה יש לנו ב – touch-up להציע לכם? התחילו לקרוא!

מברשת כדורית לשיער

מברשות שיער – כי אי אפשר בלעדיהן

האביזר הראשון והחיוני ביותר בתחום אביזרי השיער הוא המברשת. נכון להיום יש סוגים רבים של מברשות כאשר כל מברשת עשויה מחומרים שונים, מציגה טכניקת סירוק, ניפוח והפרדה, שונה וכל אישה מתאימה לעצמה את המברשת האידיאלית לסוג השיער והתספורת שלה. אז מי היא אותה מברשת שיער ומהן המברשות “שיצילו” אתכן בעתות מצוקה, כאשר השיער שלכם לא מקשיב לכן?

מברשת שיער – כרטיס ביקור

מברשת שיער בנויה מידית ומשטח אליו מחוברים זיזים או שיערות. המברשת היא אחת ההמצאות המבריקות שיש ונכון להיום, אין אישה שאינה בעלת מברשת שיער, בדיוק כפי שאין אף אישה שאינה בעלת ארגונית לאיפור, מברשת איפור ו- אביזרי איפור נוספים. השימוש במברשת שיער נעשה על מנת להפריד קבוצות שיער, לעבור ולרענן את מראה השיער, להחליק את השיער, לפתוח קשרים ופעמים רבות גם על מנת לעסות את קרקפת הראש ולזרז את זרימת הדם. נכון להיום יש סוגים שונים של מברשות שיער כאשר כל מברשת שונה מהאחרת בכך שהיא ערוכה לבצע פעולות שונות בטכניקה המייחדת אותה. בחירת מברשת שיער תמיד צריכה להיעשות בהתאם לסוג השיער, התספורת והצפיפות של השיער.

המברשות שחובה בכל בית

בחרנו עבורכם את אותן מברשות שנחשבות ל – MUST וחייבות להיות במגירת אביזרי השיער בבית או בתיק איתו אתן יוצאות לעבודה ולסידורים אחרים:

· המברשת הקרמית – touch-up מציעים לכם מברשת מיוחדת שעשויה מקרמיקה ומאגדת יתרונות רבים. מברשת זאת אידיאלית לכל אישה שמעוניינת לעצב את שיערה במהירות ובקפדנות מדי בוקר ולצאת מהבית כאשר השיער שלה נראה כאילו היא יצאה מהמספרה. המברשת הקרמית אינה אוגרת חום, שכן הגוף המחורר שלה מאפשר לאוויר לצאת דרך המברשת, דבר שמוביל לפעולות החלקה וייבוש מהירות ביותר. (החלקה באמצעות מברשת זאת נמשכת דקות ספורות). במברשת יש תופסן שמחזיק את השיער בזמן ביצוע הפעולות בו, דבר שמוביל לעיצוב קל ומהיר של השיער. קהל יעד: המברשת הקרמית מתאימה לנשים עם שיער מקורזל ולנשים עם שיער גלי או חלק שמעוניינות בתלתלים.

· מברשת כדורית לשיער – המברשת קיבלה את שמה בהתאם לצורתה (צורת כדור). כאן מדובר על מברשת ספירלית שבנויה בצורה מיוחדת ומדגימה טכניקה מיוחדת. המברשת בנויה על מנת ללכוד כל שיערה בראש ומכל כיוון. מברשת זו אידיאלית ליצירת מראה גלי ובעל נפח וליצירת תלתלים מכל הסוגים (פנימיים, משוחררים ועוד). המברשת מתאימה לשימוש בחום ובקור (ייבוש שיער או החלקה). קהל היעד: המתאימה לבעלות שיער חלק

כי לא מוותרים על המסרקים הבאים..

מברשת קרמית

השימושים העיקריים של מסרקים הם ניקוי השיער ויישור השיער. המסרק הוא בדרך כלל שטוח ובעל שיניים ורבים אינם יודעים שהוא אביזר שיער עתיק ביותר, שכן יש עדות לכך שהשימוש בו החל עוד לפני יותר מ- 5000 שנים. שני המסרקים אותם צוות המומחים של touch-up בחר עבורכם הם:

· מסרק ירח – כשמו כן צורתו. כאן מדובר על מסרק בצורת חצי סהר. מסרק זה אידיאלי לנשים עם שיער חלק, נשים שאוהבות תסרוקות גבוהות ונשים בעלות פוני. שכן, הוא אידיאלי לאיסוף כל השיער במהירות.

· מסרק קומבו – מסרק מופלא שמטפל בזקיקי השיער ועוזר בהזרמת הדם בקרקפת. ניתן להשתמש במסרק זה בדיוק כמו בכל מסרק אחר, אך לא רק. מסרק הקומבו רשם פטנט וזאת משום המבנה המיוחד שלו. מבנה בעל שלושה חלקים, כאשר כל חלק משמש לתפקיד אחר: החלק הראשון הוא הקצה המחודד של מסרק הקומבו הממוקם בחלק העליון של המסרק נועד לחלק את השיער בקלות וזאת על ידי לכידת קבוצות שיער.החלק השני הוא השיניים של המסרק, שיניים צפופות שעיקרן ליצור נפח באיזור של הקרקפת ובאיזור שורשי השיער והחלק השלישי הוא השיניים המרווחות של המסרק שתפקידן לפתוח תלתלים.

לסיום, אמנם אביזרי השיער החיוניים לכל אישה הם המברשת והמסרק, אך בדיוק כפי שאף אישה אינה מסתפקת במברשת איפור אחת ובצללית איפור אחת, גם כאן יש מקום לעוד, אם מדובר על אותם רולים לשיער כאשר המועדפים הם הרולים הרכים באמצעותם ניתן ליצור גלים רכים בשיער (אידיאלי לנשים בעלות שיער קצר וכן, ניתן גם לישון איתם).

אביזר שיער נוסף עליו חשוב לא לוותר הוא מנקה מברשת שיער. אותו אביזר שתפקידו לנקות את את כל השיערות, האבק ושאר הלכלוך שבמברשת השיער. כעת, כל שנותר לכם הוא לבחור את אביזרי השיער האהובים עליכם שיהיו מונחים לצד אותם אביזרי איפור עליהם אתם לא מוותרים. קנייה נעימה!